Connect with us

Sport

Mistrzostwa Świata 2022: Prognozy dla grupy C – Argentyna, Meksyk, Polska, Arabia Saudyjska

Published

on

Przed Mistrzostwami Świata 2022 w Katarze Sports Mole przewiduje, jak rozwinie się grupa C, a Argentyna Lionela Messiego i Polska Roberta Lewandowskiego zmierzą się także z Meksykiem i Arabią Saudyjską.

Wszystkie oczy będą zwrócone na to Lionel Messi w grupie C Kataru Mistrzostwa Świata podczas gdy siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki chce w końcu doprowadzić swój naród do chwały w swoim ostatnim tańcu na największej scenie.

To Argentyna Jednak Maestro nie jest jedyną supergwiazdą w grupie Robert Lewandowski z dla Polska w konkurencyjnym segmencie, który obejmuje również wieloletnie kwalifikacje do ostatnich 16 lat Meksyk i słabszych Arabia Saudyjska.

Tutaj kret sportowy Zespół nakreślił, jak grupa C prawdopodobnie rozegra tej zimy.


1. ARGENTYNA

Zawodnicy Argentyny pozują do grupowego zdjęcia przed meczem 1 czerwca 2022 r©Reuters

Argentyna powinna awansować do rundy pucharowej i wyobrazić sobie szanse na awans do tegorocznego turnieju, dążąc przynajmniej do przewyższenia eliminacji z 1/8 finału cztery lata temu.

Jeśli poprowadzą grupę C, starcie 1/8 finału z Danią może poprzedzić ćwierćfinałowe starcie z Holandią, które prawdopodobnie wygrają podopieczni Scaloniego.

Jednak ta trajektoria może zmusić Argentynę do wznowienia działań wojennych z Brazylią w półfinale i przewidujemy, że pięciokrotni mistrzowie świata wygrają i dokonają zemsty po złamanym sercu Copa America w zeszłym roku.


2. POLSKA

Piłkarze Polski pozują do grupowego zdjęcia przed meczem we wrześniu 2022 roku©Reuters

Choć brakuje jej w niektórych obszarach, Polska może liczyć na kilka mocnych stron – w tym mistrzostwo Piotra Zielińskiego w dziale kreatywnym i Roberta Lewandowskiego, który klinicznie umieszcza piłkę w siatce.

Napastnicy Serie A, Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik, są w stanie wesprzeć obsadę niezastąpionego „Lewego”, w którym pokłada się prawie wszystkie nadzieje, podczas gdy doświadczony zespół może się zjednoczyć, aby przezwyciężyć swoje słabości.

Jako grupa podlegająca negocjacjom, Orły mogą pokonać Meksyk, zająć drugie miejsce za faworytką Argentyną i awansować do fazy pucharowej.


3. MEKSYK

Piłkarze Meksyku pozują do grupowego zdjęcia przed meczem, 9 listopada 2022 r©Reuters

Meksykanie nie przegrali pierwszego meczu na mundialu od 1994 roku. Być może ich najsłynniejsze pierwsze zwycięstwo miało miejsce cztery lata temu, kiedy zdenerwowali obrońców Niemiec bramką napastnika Napoli, Hirvinga Lozano.

READ  Relacje na żywo Francja - Polska: Giroud daje Francji prowadzenie 1: 0 przed przerwą

Te mocne starty pozwoliły im wielokrotnie awansować do ostatnich 16 miejsc, ale tym razem sprawy nie wyglądają tak obiecująco.

Ta grupa ma duże doświadczenie, ale mieli problemy w CONCACAF i będą musieli stawić czoła znacznie ostrzejszym rywalom na mundialu.

Połącz to z faktem, że morale w grupie nie wydaje się być wysokie, biorąc pod uwagę ich niespójność między grami, a to mogą być światy, w których El Tri robi krok w tył.


4. ARABIA SAUDYJSKA

Zawodnicy Arabii Saudyjskiej pozują do grupowego zdjęcia przed meczem w marcu 2022 roku©Reuters

Arabia Saudyjska zasługuje na szacunek za swój występ w eliminacjach, ale trudno sobie wyobrazić, że zrobią duże wrażenie w finale turnieju.

Oczekuje się, że Argentyna zajmie pierwsze miejsce w grupie C, podczas gdy Polska i Meksyk mogą walczyć o drugie miejsce, co może sprawić, że Arabia Saudyjska znajdzie się na dole grupy.


ID:499987:1false2false3false:QQ:: z pulpitu DB :LenBod:collect6522:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *