Connect with us

Zabawa

Miss Supranational SA jedzie do Polski

Published

on

Miss Supranational SA jedzie do Polski

Miss Supranational South Africa, Thato Mosehle, przed wyjazdem do Polski na międzynarodowe zawody zaprezentowała swój strój narodowy i strój portretowy.

Miss South Africa, Shudufhadzo Musida i Miss Universe South Africa, Natasha Joubert pożegnała się z Mosehle na lotnisku OR Tambo w Johannesburgu.

Mosehle weźmie udział w 12. edycji konkursu Miss Supranational w Nowym Sączu, z finałem 21 sierpnia, jako pierwszy uczestnik pod oficjalnym szyldem Organizacji Miss South Africa. Miss Supranational 2019, Anntonia Porsild z Tajlandii, ukoronuje swoją następczynię.

Jej strój narodowy zaprojektował Sello Medupe, właściciel Scalo. Inspiracją była afrykańska wojownicza księżniczka z elementami kultury i dziedzictwa Mosehle Sotho.

Dyrektor kreatywny Organizacji Miss Południowej Afryki, Werner Wessels, powiedział: „Organizacja Miss Ponadnarodowa poprosiła o strój narodowy, który ma dla kandydata osobiste znaczenie. Ponieważ Thato jest lekarzem i walczy z COVID-em, chcieliśmy pokazać, jak postrzega nie tylko siebie, ale wszystkich swoich kolegów jako wojowników! Chcieliśmy również włączyć coś osobistego z jej kultury, arenę seanam, tradycyjny koc, aby symbolizować wygodę, ciepło i dumę, którą czuje wobec swoich ludzi. Jako organizacja z dumą prezentujemy strój, który jest naprawdę reprezentatywny dla naszego kraju.”

D.Wszystkie stroje pochodzą od Willet Designs Couture, Malondie, Sheriff Taylor, Ernst Schutz i Juan William Aria. Jej suknie wieczorowe pochodzą od Kobus Rautenbach i Anel Botha.

Mosehle podzielił się: „Kocham moją garderobę. Wszyscy ci utalentowani południowoafrykańscy projektanci znaleźli sposób na to, żebym poczuła się niesamowicie wyjątkowa”.

Odwiedź oficjalną stronę Miss South Africa i strony mediów społecznościowych, aby uzyskać więcej informacji o tym, gdzie oglądać zawody. Możesz również wybrać Thato na ich kontach w mediach społecznościowych.

Miss South Africa jest prezentowana przez Weil Entertainment we współpracy z M-Net, Mzansi Magic i Sun International.

READ  Nostalgiczna Oliwia Bieniuk pokazała archiwalne zdjęcie z Anną Przybylską: "Moje PIERWSZE spotkanie z mamą" (FOTO)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *