Connect with us

Zabawa

Mieszkańcy Chorzowa w Hotelu Paradise 2. Kamil Piórkowski wziął udział w drugiej edycji reality show TVN FOTO

Published

on

Kamil Piórkowski mieszka w Chorzowie i brał udział w drugiej edycji Hotelu Paradise. Miło i czarująco. Chorzowianin szuka miłości na rajskiej wyspie Bali. Uwielbia flirtować, podróżować i jest bardzo uczciwą osobą. Program jest emitowany w TVN 7 i odtwarzaczu. Zobacz zdjęcia.

Kamil Piórkowski w Hotelu Paradise

To trwa od kilku dni Druga edycja Spotkanie TVN Hotel Paradise. Więcej singli przybyło na egzotyczną wyspę Bali, aby znaleźć miłość i zarobić pieniądze.

Kamil Piórkowski bierze udział w drugiej edycji reality show. Ma 25 lat i pochodzi z Chorzowa. Jest zrównoważonym, niefrasobliwym, kochającym podróże optymistą. Najwyraźniej uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy. Jest typem zwycięzcy, ma umiejętności negocjacyjne i potrafi zarządzać ludźmi, co bardzo mu pomaga w pracy.

Kamil Piórkowski pracuje jako event manager i jest właścicielem agencji hostess. Uwielbia podróżować, tak spędza wakacje. Jak twierdzi, w jego życiu nie ma problemów, tylko przejściowe przeciwności losu. Jest mocno nastawiony na rozwój osobisty.

Mieszkańcy Chorzowa w Hotelu Paradise 2. Kamil Piórkowski odwiedził …

Chorzowianin szuka miłości w Hotelu Paradise

Chorzowianka w programie będzie szukała miłości. Jak sam przyznaje, szuka przyjaciela w kobiecie, osobie, której można zaufać i która mówi wszystko. Nie toleruje zdrady ani nieuczciwości. Uwielbia flirtować i prowadzić długie rozmowy w nocy. Nie lubi rywalizować w związku. Jest wielbicielem wysokich kobiet o głębokich oczach i długich włosach.

Jego idealnym partnerem jest ten, z którym czuje, że wzajemnie się wspierają. U kobiet ceni ambicję, pewność siebie i umiejętności kulinarne. Jeśli kocha, może zorganizować spontaniczną randkę w Tajlandii dla swojej miłości.

Kamil postrzega siebie jako osobę otwartą, mówi wprost, co myśli i w co wierzy. Jak twierdzi, łatwiej mu żyć, gdy jest uczciwy wobec innych ludzi.

Hotel Paradise można oglądać od poniedziałku do czwartku w TVN 7.20. Program można również oglądać w odtwarzaczu, gdzie czeka na nas wiele dodatkowych materiałów, które nie zostały uwzględnione w transmisji. Kamil Piórkowski jest na szczycie Instagramwarto śledzić.

Wideo

READ  Michael Parkinson we łzach, podobnie jak publiczność, gdy widzi „niezapomniany” ulubiony wywiad po 50-letniej karierze
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *