Connect with us

Sport

Michniewicz pozbywa się obrotowej. Pikarz jedzie do rywala z Ekstraklasy Pika nona

Published

on

Paweł Stolarski nigdy nie był Legia Warszawa pierwszy wybór. Szedł już od kilku miesięcy. Zasadniczo od przyjścia Czesław Michniewiczkto nigdy wcześniej nie był ze Stolarskim? Nie tylko na Łazienkowskiej (Stolarski spędził na boisku 109 minut od przyjazdu), ale także wcześniej, gdy trenerem był Michniewicz reprezentacja Polski U21, gdzie grał w pięciu meczach eliminacyjnych, ale później nie podróżował rama na Mistrzostwa Europy do Włoch.

Obejrzyj wideo
Lewandowski nie marnuje takich sytuacji. „Nie wybaczysz sobie” [ELEVEN SPORTS]

Michał Żewłakow spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. To było 1,6 promila

– Paweł Stolarski to wciąż młody zawodnik, ale już doświadczony w meczach ligowych.

I wiosną nie zagra w drużynie Michniewicza, bo odchodzi dopiero na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu Ustawodawstwo do Pogoni. – Przyjazd Stolarskiego daje drużynie rozwój, zwiększa rywalizację po prawej – mówi dyrektor sportowy Dariusz Adamczuk, cytowany przez oficjalna strona Pogoni. – Ważne jest też, żeby zawodnik był z nami na początku przygotowań. Paweł jest jeszcze młody, ale ma już doświadczenie w meczach ligowych. Dokładnie wiemy, co ma do zaoferowania i mamy nadzieję, że od wiosny pokaże najlepszą wersję siebie – dodał Adamczuk ze Stolarskiego, który miał kontrakt z Pogonią do czerwca 2023 roku.

Pościg po 14 okrążeniach zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ale traci tylko jeden punkt do prowadzącej Legii. I ma tyle samo punktów co Raków (28), z którym zagra w pierwszym meczu po przerwie zimowej (29 stycznia, godz.20.30).

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida ja i iOS

Sport.pl na żywoSport.pl na żywo .

READ  Jan W. Witullo 1956-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.