Connect with us

Sport

Michaela Edenfield została wybrana do 2022 roku Schutt Sports / NFCA Division I National Freshman of the Year Top 25 Finalistka roku

Published

on

TALLAHASSEE, Floryda — 25 studentów-sportowców walczy o nagrodę National Freshman of the Year 2022 Schutt Sports / NFCA Division I, ogłosiło stowarzyszenie w czwartek po południu. Łapacz pierwszego roku stanu Floryda, Michaela Edenfield, została uznana za jedną z 25 finalistów. Zwycięzca zostanie ogłoszony przed rozpoczęciem World Series NCAA Women’s College World Series w Oklahoma City w 2022 roku.

12 maja lista zostanie skrócona do pierwszej dziesiątki, a trójka finalistów zostanie opublikowana 26 maja. Pierwszy krajowy pierwszoroczniak roku 2022 Schutt Sports/NFCA Division I zostanie ogłoszony 1 czerwca.

Edenfield obecnie prowadzi w Seminoles z 16 home runami, 48 RBI i 0,720 procentem ociężałości. Jej 16 osób korzystających z domu prowadzi ACC, a jej 48 RBI zajmuje trzecie miejsce na konferencji. Edenfield jest 15.ten krajowe w biegach domowych i 19ten w kraju w RBI.

W tym sezonie dwukrotnie została wybrana Graczem Tygodnia ACC. Jej pierwszy zaszczyt nadszedł 22 lutego, po tym, jak trafiła trzech gości na St. Pete Clearwater Elite Invitational. Miała po jednym przeciwko Texasowi, UCF i UCLA. Jej drugi honorowy mecz 5 kwietniaten po przejściu 6 na 14 z 10 RBI i 6 prowadzi przeciwko UNF, Jacksonville i Wirginii. W ten weekend zdobyła trzy rundy domowe przeciwko Virginii, w tym dwie w meczu.

Edenfield i reszta Seminoles spotykają się dziś wieczorem o 19:00 w stanie Oklahoma na ESPN 2. Dzisiejsza gra to nasza gra Paint it Pink. Różowe koszulki, które zespół będzie nosić, zostaną wystawione na aukcję, a cały proces zostanie przekazany do Tallahassee Memorial Health Care Walker Breast Center. Możesz licytować koszulki tutaj.

2022 NFCA Division I National Freshman of the Year Top 25
Jordy Bahl — Oklahoma

Mac Barbara – Stan San Diego
Megan Bloodworth-Alabama
Jada Cecil, UC San Diego
Ella Chancey — Charlotte
Jessica Clements-Cal Poly
Alyssa Costello — Skalisty strumień
Mya Dodge — północne Iowa
Michaela Edenfield – stan Floryda
Brooke Ellestad-St Thomas
Bri Ellis — kasztanowe
Kendra Faby-Floryda
Tatum Kresley-UMES
Jane Kronenberger – Notre Dame
Emma Lemley — Virginia Tech
Grace Loftin-UNCG
Jackie Masone – Drexel
Kya Matter-UMBC
Cori McMillan-Radford
Savannah Pola-UCLA
Sierra Sacco — technika Louisiana
Cydney Sanders – stan Arizona
Emma Schutter-Dayton
Emily Winstead- UNCW
Koko Wooley – Texas A&M

READ  UE twierdzi, że ryzyko wolności mediów w Polsce utrzymuje się pomimo ruchu TVN

Śledź Florida State Softball na Twitterze (@FSU_Softball) i Instagramie (fsusoftball) i polub naszą stronę na Facebooku (Facebook.com/FSUsoftball), aby być na bieżąco ze wszystkimi rzeczami Seminole Softball.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.