Connect with us

Sport

Michael A. Ciavarella 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Michael A. Ciavarella, 91 lat, zmarł spokojnie 3 lipca 2021 r. w Parkside Healthcare Center po długim, satysfakcjonującym życiu.

Mike urodził się w Youngstown 15 listopada 1929 roku i przeżył wiele szczęśliwych lat na East Side. Jest synem Angelo Ciavarelli i Mary Fratino Ciavarella. Ukończył East High School w 1949 roku, gdzie został wybrany najlepszym tancerzem.

Był dumnym członkiem polskich Rycerzy Kolumba i był oddanym sługą i przewodnikiem Kościoła Katolickiego Świętej Rodziny w Polsce. Miał długą karierę w kancelarii Youngstown Vindicator przez niesamowite 51 lat.

Mike był zapalonym melonikiem i uwielbiał chodzić na śniadania i lunche na East Side. Zawsze czekał na swoich przyjaciół w McDonald’s, Arby’s iw centrum handlowym. Kochał golfa i był szczególnie dumny ze swoich niesławnych trzech dołków w jednym.

Mike jest pamiętany przez sąsiadów jako przyjazny dowcipniś, który uwielbiał siedzieć w garażu, słuchać radia i wchodzić w interakcje z otaczającym go światem.

Mike cieszył się 63 wspaniałymi latami małżeństwa ze swoją bratnią duszą Angie. Mike był kochany przez swojego syna Michaela A. Ciavarella Jr. (Crystal i syn Tim); jego córka Carla Ciavarella Sukosd (Ken); i jego czworo wnuków, Nathan Ciavarella (Samantha), David Ciavarella, Nicholas Sukosd (Malory) i Olivia Sukosd. Pozostawił także dwie szwagierki, Pauline Ciavarella (Joseph) i Gloria Salamida (Dominik) oraz wiele siostrzenic i siostrzeńców. Mike był szczególnie blisko związany ze swoją rodziną w Endicott w stanie Nowy Jork

Oprócz rodziców poprzedziła go w śmierci żona, trzech braci i dwie szwagierki Angelina, Joseph, Louis (Martha) i Frank (Cathy).

Zapraszamy przyjaciół i rodzinę na uczczenie jego życia mszą w piątek o godz. 11.00 w Kościele Świętej Rodziny. Konsultacje odbywają się przed targami, w piątek od 9 do 10:30 w Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel.

Pochówek odbywa się na Cmentarzu Nadrzecznym Polska.

READ  „Zapłacisz swoim życiem, sobą i swoją rodziną”. Sprawą zajmuje się już policja piłkarska

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *