Connect with us

Sport

Mężczyzna oskarżony o zatrzymanie na balkonie | Wiadomości, sport, praca

Published

on

YOUNGSTOWN – uciekinier poszukiwany w oskarżeniu Boardmana i aresztowany w poniedziałek na balkonie hotelu w Niles po kłótni z agentem federalnym, któremu grozi wyrok federalny.

Stanowa skarga karna została wniesiona przeciwko Montrellowi Holmesowi z New Haven w stanie Connecticut, który jest oskarżony o napaść, stawianie oporu lub utrudnianie pracy urzędnikowi federalnemu. Holmes, lat 25, pojawi się po raz pierwszy na wideokonferencji w środę o 11:30 przed sędzią Carmen E. Henderson z Sądu Okręgowego Północnego Ohio.

25 października amerykańscy marszałkowie zlokalizowali pojazd połączony z dziewczyną Holmesa na południowo-wschodnim parkingu Days Inn przy 1300 Youngstown Warren Road w Niles.

Holmes był poszukiwany przez policję Boardman w związku ze skradzionym pojazdem, który staranował radiowóz policyjny we wsi Polska.

Członkowie grupy zadaniowej otoczyli pokój 203, a kiedy agenci weszli do pokoju, według raportu Holmes pobiegł na balkon. Kiedy walczyli, balustrada balkonu zawaliła się, powodując, że Holmes i agent upadli na ziemię. Zdjęcie więzienne przedstawia Holmesa z głębokim rozcięciem na nosie.

Agenci wkroczyli z paralizatorem, aby obezwładnić Holmesa, a ostatecznie zakuli go w kajdany i zakuli w kajdanki. Holmes został przewieziony do Regionalnego Centrum Medycznego Trumbull w celu leczenia jego obrażeń. Po leczeniu Holmes został aresztowany przez policję Boardman i przewieziony do więzienia hrabstwa Mahoning.

W sprawie policyjnej Boardman dotyczącej polskiego krążownika policyjnego, akta sądu hrabstwa Mahoning pokazują, że Holmes, który jest również oskarżony o utrudnianie wymiaru sprawiedliwości, ucieczkę i lot, kradzież i odbiór skradzionego mienia, został przesłuchany w poniedziałek przed sędzią Josephem Houserem w sądzie Boardman.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Federer z US Open po tym, jak weteran tenisa zdecydował się na operację kolana
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *