Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Melanie C mówi o koncercie w Polsce ze względu na „problemy, na które zwrócono mi uwagę” | Melanie C

Published

on

Była Spice Girl Melanie C mówi, że odwołała występ w Polsce w sylwestra po tym, jak dowiedziała się o problemach „niezgodnych ze społecznościami, które wspieram”.

Nie rozwinęła tego, ale była chwalona przez sojuszników w społeczności LGBTQ+.

Piosenkarka, której prawdziwe nazwisko brzmi Melanie Chisholm, miała wystąpić na koncercie transmitowanym przez Telewizję Polską (TVP).

Ty tweetował w poniedziałek wieczorem: „Biorąc pod uwagę pewne kwestie, na które zwrócono mi uwagę, a które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mógł wystąpić w Polsce w sylwestra zgodnie z planem.

„Mam nadzieję, że wkrótce tam wrócę. Mam nadzieję, że wszyscy macie wspaniałe Święta Bożego Narodzenia i najlepsze życzenia na 2023 rok. Melanie xxx”.

W odpowiedzi na jej oświadczenie użytkownicy Twittera nazwali ją „bohaterem” i „sojusznikiem”.

Chociaż homoseksualizm jest legalny Polska Od 1932 roku małżeństwa osób tej samej płci i związki partnerskie nie są uznawane, adopcja dla par tej samej płci jest nielegalna, a do legalnej zmiany płci wymagana jest operacja.

Polska plasuje się wśród krajów UE w a tabele ligowe praw osób LGBTQ+ opracowanych przez Europejski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów i Interseksualistów.

Chisholm jest znany jako silny sojusznik społeczności LGBTQ+. Została wybrana Celebrity Ally of the Year na zeszłorocznych UK LGBT Awards.

W oświadczeniu przekazanym przez polskie media TVP stwierdziła, że ​​Chisholm opuścił program „pod presją komentarzy internetowych”.

Napisano w nim: „Melanie C to jedna z wielu gwiazd tegorocznych 'Noworocznych Marzeń z Dwójką’, która przyjęła zaproszenie i podpisała kontrakt z Telewizją Polską i będzie świętować z nami nowy rok, a dziś – pod presją internetowych komentarzy – nieoczekiwanie zrezygnowała z występu.

„Firma była zaskoczona, gdy usłyszała o zmianie planów artysty. TVP przypomina, że ​​Sylwester to koncert dla wszystkich, którzy chcą przywitać nowy rok z mocą zabawy.”

READ  Wielka Brytania, Dover. Po przyjeździe polscy lekarze rozpoczęli badania kierowców w środku nocy

Samuel Pereira, dziennikarz państwowego nadawcy, opublikował wideo z występu Chisholm w Rosji w 2018 roku i napisał na Twitterze: „Melanie C w kraju, który nie zaprzecza jej poglądom – Rosja”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.