Connect with us

Zabawa

Meghan Markle i książę Harry odpowiedzieli na wiadomości od innego królewskiego potomka

Published

on

Harry, szósty do brytyjskiego tronu, zanim opuścił rodzinę królewską i jego żonę Meghan Markle, nawiązuje do kolejnej ciąży w rodzinie królewskiej. Mówię o potomku Księżniczka EugeniaKim jest córka księcia Andrzeja i jego byłej żony Sarah Ferguson oraz wnuczka królowej Elżbiety.

W 2018 roku Eugenia poślubiła Jacka Brooksbanka i ustąpiła z publicznego udziału w życiu rodziny królewskiej. Niemniej jednak, ks. Ciąża księżniczki była w mediach od tygodnii domysły szybko się sprawdziły. Radosna wiadomość została udostępniona na Instagramie. Wiadomo już, że dziecko urodzi się na początku 2021 roku.

Meghan i Harry – jak zareagowali na ciążę księżniczki?

Książę Harry i Meghan Markle odpowiedzieli na wiadomość o ciąży księżniczki Eugenii. Para wykonała piękny gest i przesłała swoim przyszłym rodzicom piękne życzenia.

Dodajmy, że Harry i Eugenia mają bliskie relacje. Była pierwszą osobą, która dowiedziała się o związku księcia z Meghan. W królewskiej biografii „Finding Freedom” czytamy, że Harry ufał księżniczce i chętnie prosił o radę w sprawach sercowych.

Harry zawsze ufał swojej kuzynce kobietom w swoim życiu. Nie tylko całkowicie jej ufał, ale jego przyjaciele mówili, że udzielała świetnych rad i zawsze była w tym bardzo sprytna. Nic dziwnego, że Eugenia jako jedna z pierwszych w rodzinie dowiedziała się o jego związku z Meghan – czytamy w biografii.

Eugenia była również jedną z pierwszych, którzy pogratulowali Harry’emu przybycia Archiego na świat i głęboko wsparli księcia. Myślisz, że nadal mają takie dobre relacje po tym, jak opuścił stację kolejową?

READ  "Najwyższy model". Widzowie chcą, aby Maja została usunięta z programu: „WIECZNIE WŁAMANA”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *