McDonald przewyższa WR; Polska, JM Triumph | Wiadomości, sport, praca

Raport pracownika

¯ McDONALD 49, WESTERN RESERVE 42: BERLIN CENTER – W rewanżu z finałów okręgowych poprzedniego sezonu McDonald ponownie wygrał, pokonując Western Reserve w pojedynku na konferencji sportowej Mahoning Valley.

McDonald był w stanie wycofać się w trzeciej kwarcie i wygrał 16: 9 z Western Reserve.

Molly Howard prowadziła McDonald z 26 punktami, Sophia Constantino dodała 11.

Danielle Vuletich prowadziła Western Reserve z 14 punktami, a Olivia Pater dodała 12.

¯ POLSKA 65, LAKEVIEW 32: CORTLAND – Polska awansowała do 8-1 po raz ósmy z rzędu po wielkim zwycięstwie nad Lakeview.

Morgan Kluchar prowadził zespół z 15 punktami, a Jackie Grisdale zdobył 12.

Polska pokonała Lakeview 20-2 w pierwszym kwartale.

¯ JACKSON-MILTON 73, SEBRING 30: NORTH JACKSON – The Blue Jays pokonali Sebring 21-3 w drugiej kwarcie i wygrali z Trojanami dużą wygraną.

Chelsea Williams prowadziła Jackson-Milton (5-4, 3-2) z 28 punktami. Kylie Wilson zdobyła 19, a Ava Darney 12.

Blue Jays w drugiej połowie pokonali Sebringa z 14 punktami.

Devyn Reggi prowadził Sebringa z 14 punktami.

¯ LaBRAE 72, LIBERTY 69: LIBERTY – Laura McCoy z LaBrae zdobyła 32 punkty na ogólnoamerykańskiej konferencji Blue Tier Showdown, aby wzmocnić dawną wolność Wikingów.

McCoy dał LaBrae prowadzenie 40:27 w pierwszej połowie i zdobył 12 punktów w drugiej kwarcie. Miała pomoc Brileya Danilesa, który dodał 20 punktów, 13 w drugiej połowie, aby udaremnić wiec Liberty. W czwartej kwarcie oddała ważne rzuty wolne i wypadła 5 z 6 poza linię boiska.

Liberty pokonał Vikings (42:32) w drugiej połowie i prawie powrócił. Demi Watons kroczył za lampartem w wieku 17 lat. Była jednym z czterech graczy dwucyfrowych, a Aaliyah Foster, Kylee Thomas i Cianna Smith zdobyli po 10 punktów.

READ  Freiburg, z najsilniejszą obroną w Bundeslidze, testuje Bawarię

¯ JEFFERSON 51, GIRARD 37: JEFFERSON – The Falcons wykorzystali mocną drugą połowę, aby przepchnąć Girarda. Indianie byli wyprzedzeni o siedem w trzecim kwartale io pięć w czwartym, kiedy wycofał się Jefferson.

Sophie Griffith prowadziła Indian (1-1, 1-1) z 10 punktami. Taylor Skinner poprowadził Falcons z 16 punktami.

¯ WATERLOO 59, MINERAL RIDGE 29: ATWATER – Candice Miller zdobyła 15 punktów dla Rams w przegranej z Waterloo.

Waterloo prowadził Brooke Waldeck, który zdobył 27 punktów, wyprzedzając Wikingów o Mineral Ridge. Mineral Ridge był 20-8 za nami po pierwszej kwarcie.

Barany spadają do 0-3 rocznie.