Connect with us

Zabawa

„Marzenia sylwestrowe z Dwjkiem”. Krystian Ochman skomentował plotki o jego występie

Published

on

„”Dreams Sylwester z dwójką“. Na tegoroczną imprezę sylwestrową transmitowaną w godz Telewizja PolskaPowstało wiele kontrowersji. Niezwykła sytuacja w kraju i na świecie spowodowała, że ​​największe stacje telewizyjne musiały zmienić swoje obecne plany.

Obejrzyj wideo
Basia Kurdej-Szatan powinna być gospodarzem śniadania! Co myśli o zmianach w TVP?

Nadawca publiczny zdecydował, że odbędzie się „Sylwester snów we dwoje”. Pierwotnie impreza miała odbywać się w górach, ale miejsce zostało zmienione na amfiteatr w Ostródzie. W międzyczasie Minister Zdrowia zapowiedział ogólnopolską kwarantannę, która zapewnia wyjątkową surowość w sylwestra. „Godzina policyjna” zostanie wprowadzona 31 grudnia o godzinie 19:00 i zacznie obowiązywać dopiero o 6:00 dnia następnego, co oznacza zakaz poruszania się w tym czasie. Nic dziwnego, że wokół wydarzenia TVP wybuchł wielki skandal. Krystian Ochman, który postanowił skomentować plotki o nim, był w samym środku.

„Sylwester we dwoje”. Gwiazdy na konferencji TVP. Kto się pojawił?

„Sylwester snów z dwojgiem”. Krystian Ochman wyjaśnia plotki

Niedawno media podały, że laureat programu „The Voice of Poland” Krystian Ochman odrzucił propozycję występu podczas „Sylwestra Marzeń”. Nieco wcześniej piosenkarz przyznał, że nie ma w planach pracy w sylwestra, a ostatnie dni roku zamierza spędzić z bliskimi. Po tym oświadczeniu polska telewizja zaprzeczyła, że ​​zaoferowała Ochmanowi udział w sylwestra.

W niedawnym wywiadzie dla Pleiady wykonawca odniósł się do najnowszych plotek, stwierdzając, że jego słowa zostały źle zrozumiane i najwyraźniej nadinterpretowane.

Byłem tak zajęty, że nie słyszałem o tych plotkach. Miałem jeden wywiad, potem kolejny, podczas którego pytali mnie o plany na Nowy Rok. Powiedziałem, że chciałbym skupić się na swoim repertuarze, ale najważniejsze jest to, że mogę się świetnie bawić z dziadkami, wujkami i ciocią, bo ich potrzebuję, bo rzadko ich widuję. Mówiłem ci, że nie planuję pracować w sylwestra i jeśli pojawią się sugestie, prawdopodobnie je odrzucę. Nie mam na to czasu. Z tego wywnioskowali, że mogli mnie ofiarować, a ja odmówiłem. Ale tak nie było. To plotki – ogłosił „Plejady”.

Sylwester 2020Sylwester w TVN inny niż zwykle, stacja emituje cztery filmy. TVP i Polsat stoją przed poważnym dylematem

Przypominamy, że między innymi w gronie największych gwiazd tegorocznej imprezy sylwestrowej polskiej telewizji znaleźli się m.in. Zenek Martyniuk, Marcin Miller, Cleo ja Roksana Węgiel.

READ  Gdzie kręcono „Kwadratową miłość”? Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące lokalizacji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *