Connect with us

technologia

Marvel’s Avengers walczą o ziemię, ale jeszcze nie pokryli kosztów rozwoju

Published

on

Nie warto?

Epicki tytuł superbohatera Marvel’s Avenger nieustannie walczy o sukces, jakiego można by oczekiwać od gry opartej na tak popularnej na całym świecie serii. W rzeczywistości najnowszy raport finansowy wydawcy Square Enix pokazuje, że wydany we wrześniu tytuł na PC i konsole nie wrócił jeszcze do swojego budżetu na rozwój.

Przyznał to w raporcie prezes Square Enix Yosuke Matsude Marvel’s Avenger Była sprzedaż „niższy niż oczekiwano”Koszty rozwoju i marketingu zostały utracone w ważnej fazie rozruchu. Ta początkowa porażka przygody z komiksami przyczyniła się do straty operacyjnej w wysokości około 7 miliardów jenów (około 67 milionów dolarów) w ostatnim kwartale finansowym firmy Square Enix.

Marvel’s Avenger – które do tej pory nie cieszyły się powodzeniem podobnych tytułów, jak choćby Sony Marvel’s Spider-Man i Warner Bros. Batman: Arkham Knight – otrzymałem nieco negatywną reakcję fanów, gdy zostało to po raz pierwszy ujawnione, ale potem naprawdę pogrzebał własny szum przedpremierowy serią podstępnych decyzji marketingowych, kontrowersyjnych ekskluzywnych DLC i dużego nacisku na DLC i mikrotransakcje. Te wpadki przyniosły skutek, który wydawał się koniecznością, i sprawiły, że stała się zupełnie nieatrakcyjna dla dużej części fanów, zanim gra trafiła na półki.

Deweloper Crystal Dynamics, który prawdopodobnie miał niewiele wspólnego z decyzjami marketingowymi dotyczącymi produktu, oświadczył, że będzie on nadal obsługiwany Marvel’s Avenger Opracuj plany na przyszłość dotyczące nowych map, misji, skórek i bohaterów na nadchodzące miesiące. W 2021 roku porty Marvel’s Avenger Kiedy pojawi się na PS5 i Xbox Series X, możesz zaoferować tej trudnej przygodzie ostatnią szansę na uniknięcie własnej gry końcowej.

Marvel’s Avengers nie zwróciło jeszcze kosztów rozwoju [IGN / Official]

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *