Connect with us

Zabawa

Martyna Wojciechowska została potrącona przez samochód w Bejrucie. Udostępniła ujęcie na Instagramie: „Moja wina, myliłem się”

Published

on

Choæ Martyna Wojciechowska Jest z wykształcenia ekonomistą i nie zdecydowała się na karierę w zawodzie, którego się uczyła. Zamiast pracować w banku i analizować finanse, wybrała życie pełne pasji i było to dla niej dobre. Od 11 lat podróżuje po świecie i podczas egzotycznych podróży nagrywa autorski program „Kobieta na krańcu świata”, w którym przedstawia problemy społeczne z perspektywy kobiet. Martyna jest obecnie w Bejrucie, gdzie trwają zdjęcia do kolejnego odcinka.

WIDZIEĆ: Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wyjechali do Paryża. „Będzie fajnie, powiedzieli …”

Obejrzyj wideo
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu i zachwycają swoich fanów

Samochód uderzył w Martynę Wojciechowską, gdy nagrywał meldunek. Przesłała nagranie do sieci

W piątek wieczorem na profilu Martyny Wojciechowskiej na Instagramie pojawiło się nagranie, w którym podróżniczka krótko opowiedziała, jak wyglądał harmonogram zdjęć do kolejnego odcinka jej programu. Narzeczona Przemysława Kossakowskiego opowiedziała obserwatorom o swoim dniu i zrobiła selfie aparatem w telefonie:

Dziś na planie programu „Kobieta na końcu świata” jest stosunkowo cicho… – zaczęła Martyna.

Wojciechowskiej nie zdążyła dokończyć zdania, bo samochód jadący za jej plecami uderzył w nią i całe zdarzenie zostało nagrane przednią kamerą telefonu:

Powinno być, ale uderzyłeś mnie samochodem. Moja wina, myliłem się. W każdym razie dość spokojnie, choć w Libanie, w ogóle w Bejrucie generalnie niespokojnym, można poczuć tę atmosferę napięcia i tragedii, która następowała po sobie. Czasami będzie to smutny odcinek, ale myślę, że to bardzo konieczne – skończyła nagrywanie.

Obejrzyj wideo. Mamy nadzieję, że Martyna z tego wyszła.

PRZECZYTAJ: Martyna Wojciechowska na zdjęciu z pierwszego dnia w przedszkolu. Pamięta, jak została wyrzucona

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *