Connect with us

Sport

Marian ‘Buffy’ Bree 1944-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

SAN MARCOS, Kalifornia – Marian DeSantis “Buffy” 76-letnia Bree zmarła spokojnie w swoim domu wczesnym rankiem w poniedziałek 28 czerwca 2021 roku po długiej chorobie.

Urodziła się 26 września 1944 r. w Sharon w Pensylwanii jako matka Josephine Bralich pochodzenia chorwackiego i ojca Angelo DeSantis pochodzenia włoskiego. Jej matka miała przezwisko “Pełen życia,” dlatego jako małe dziecko nadał Marianowi przydomek i nadał jej imię named “Buffy”, którzy byli dla niej absolutnie idealni i pozostali jej wierni przez całe życie.

Uczęszczała do Villa Maria w Pulaski w Pensylwanii i ukończyła szkołę średnią Urszulanek w 1962 roku. Uczęszczała na Kent State University, Youngstown University, a później brała udział w zajęciach aktorskich w Pasadena Playhouse w Kalifornii. Została dyplomowaną kosmetyczką i licencjonowaną masażystką, spędzając czas w Nowym Jorku i pracując w kasynie na Bahamach.

Została zdiagnozowana ze stwardnieniem rozsianym w wieku 27 lat, kiedy mieszkała w Miami na Florydzie.

Jej mąż Mike Bree zmarł w 2005 roku, a ona wróciła do okolic Youngstown w 2006 roku. W 2008 roku, mieszkając w Polsce, została przyjęta do szpitala św. Elżbiety z powodu niekontrolowanych infekcji i zachorowała tam na MRSA. Aby uratować jej życie, jej nogi musiały zostać podwójnie amputowane poniżej kolan. Później w 2008 roku jej brat Sam przeniósł ją z powrotem do Kalifornii, aby się nią zaopiekować. Chociaż jej wiara katolicka utrzymywała ją w sile, cierpiała również na depresję i była leczona, co doprowadziło do innych komplikacji zdrowotnych, które nękały ją aż do śmierci.

Buffy opuszcza swoich braci Joe DeSantis (Barb) z Rootstown i Sama DeSantis (Rosemary) z Vista w Kalifornii; siostrzenice, Theresa Dalton i Cherise Dalton z Vista w Kalifornii; Bratankowie, Tony (Adriana) DeSantis z San Diego w Kalifornii i Joe (Sophia) DeSantis z Carlsbad w Kalifornii; oraz wiele innych siostrzenic, siostrzeńców, kuzynów i przyjaciół w wielu stanach w kraju.

READ  Polski bramkarz Łukasz Skorupski pozytywnie ocenia wieści o koronawirusie przed kwalifikacjami do Mistrzostw Świata w Anglii

Msza rezurekcyjna zaplanowana jest na wtorek, 27 lipca 2021 r. o godzinie 13:30 w Mission San Luis Rey w Serra Center, 4070 Mission Ave., Oceanside, CA 92057. Planowane jest transmitowanie usługi na żywo na YouTube i Facebooku dla rodziny i przyjaciół. Internowanie następuje na cmentarzu MSLR, gdzie jest pochowana obok swojej chrześnicy Christine DeSantis, która poprzedziła jej śmierć. Jej matka i ojciec również poprzedzili ją w śmierci.

Święto życia odbywa się w Ciao Ristorante Italiano w Vista, gdzie przyjaciele i rodzina będą dzielić się wspomnieniami o tej pięknej, obdarowanej i wspaniałej osobie.

Podsumowując, wiemy, że nasza wiara mówi nam, że Bóg jest cały czas dobry i jak mówią pisma święte, powiedział do niej: „Dobra robota, dobry i wierny sługo”.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *