Connect with us

Sport

Marcus Daniel Rittmanic | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Marcus Daniel Rittmanic urodził się 12 stycznia 1993 roku w Orem w stanie Utah jako syn Matthew P. i Miriam Sandry Rittmanic. Zmarł w szpitalu Utah Valley w niedzielę rano 24 października 2021 r.

Marcus nienawidziłby tego nekrologu, ponieważ był bezsensownym facetem i zdecydowanie zaklasyfikowałby to jako nonsens. Wiemy, że patrzy w dół i krzywi się przy każdym naciśnięciu klawisza. Jego niesamowite umiejętności pisarskie nie miały sobie równych, a nasze próby wyrażenia wielkiego człowieka, jakim był, nie oddadzą mu sprawiedliwości.

Marcus dorastał w Provo w stanie Utah z sześciorgiem rodzeństwa, które bardzo kochał: Benem, Matty, Lauren, Jacobem, Aaronem i Ryanem.

Od najmłodszych lat Marcus uwielbiał odhaczać rzeczy ze swojej listy, w tym ukończyć swój projekt Eagle Scout, który upiększył Nevada Avenue w Provo w 2011 roku. Po ukończeniu projektu Marcus był zdecydowanie zadowolony, że go zdjął.

Marcus naprawdę uwielbiał uczyć się zarówno w formalny, jak i nieformalny sposób. Ukończył szkołę średnią Timpview w 2011 roku i niedługo miał ukończyć Uniwersytet Utah Valley z dyplomem z finansów. Ciągle czytał lub oglądał filmy, cokolwiek wzbudziło jego ciekawość.

Marcus służył w Polsce na misji dla Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich w latach 2012-2014. Kochał Polaków, którym służył, kulturę i jedzenie. Był wspaniałym misjonarzem, kochanym przez wszystkich, którzy z nim służyli. Jego Chrystusowy przykład odczuli ci, których spotkał.

Po spędzeniu słodkiego czasu spotkał jedyną osobę, która znaczyła dla niego wszystko – Ashlyn. (Marcus faktycznie zgodziłby się na tę część). Kochał Ashlyn głębiej i bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek kochał. 16 lutego 2017 r. Marcus poślubił Ashlyn w świątyni Payson Utah, miłość jego życia, jego osobę i jego radość. Oboje spodziewają się pierwszego dziecka, syna, w kwietniu 2022 roku. Bez wątpienia Marcus byłby legendarnym ojcem, ale przez resztę swojej śmiertelnej egzystencji będzie służył jako legendarny Anioł Stróż. Pokój niewątpliwie przychodzi wraz z obietnicą wiecznych rodzin i zrozumieniem, że wszyscy będą uzdrowieni.

READ  Protestujący w Polsce wzywają do uwolnienia białoruskiego dysydenta, który został aresztowany po tym, jak rząd skierował jego lot na Litwę

Marcus był człowiekiem, który swoje słowa poparł czynem. Jego miłość do Pana, do ewangelii Jezusa Chrystusa i do otaczających go osób była oczywista. Został zapamiętany jako człowiek miłosierdzia, ogromnej miłości, pasji, ciekawości i hojności. Marcus bardziej dbał o tych, których kochał, niż o siebie.

W swoim niebiańskim domu powitali go babcia Lillian Freese Rittmanic, dziadek Bernard „Bud” A. Rittmanic i dziadek Maurice A. Winter.

Pozostawia swoją żonę Ashlyn S. Rittmanic (Mills) i ich nienarodzone dziecko; jego rodzice Mateusz i Sandra; jego babka ze strony matki, Marjorie Clark Winter; jego pięciu braci Ben, Matty (Kylee), Jacob (Mckenna), Aaron i Ryan; jego siostra Lauren Jensen (Tanner); i jego wiele drogich siostrzenic i siostrzeńców.

Zapraszamy tych, którzy znali i kochali Marcusa do świętowania jego życia w sobotę, 30 października 2021 o godzinie 11:00 w Slate Canyon 10th Ward Chapel, 1745 South State Street, Provo, UT 84606. 30-10: 45 przed nabożeństwem. Pogrzeb, Eastlawn Memorial Hills. Po nabożeństwie pogrzebowym w domu Rittmanic w Provo odbędą się wesołe uroczystości i biesiady.

Wyrażenia kondolencyjne można znaleźć na stronie www.bergmortuary.com.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *