Connect with us

Zabawa

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą swoje czwarte urodziny. Była też niespodzianka

Published

on

Małgorzata Rozenek ja Radosław Majdan są razem od 2013 roku. Początkowo związek nie był przewidywany na przyszłość, ale para udowodniła, że ​​łączy ich prawdziwa miłość. Warto dodać, że Małgosia miała dwa rozwody, kiedy się poznali, a Radek miał raczej nieciekawy związek – jego rozstanie z Dorotą „Dodą” Rabczewską było szeroko dyskutowane w mediach.

Mimo to Małgosię i Radosława połączyło uczucie, które narodziło się niemal natychmiast. W 2016 roku kochankowie stanęli na ślubnym dywanie i stali się jednym z najpopularniejszych polskich małżeństw. W zeszłym roku para ogłosiła, że ​​spodziewają się dziecka, a trzy miesiące temu na świecie pojawił się Henio. Majdan stara się pokazać syna w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że sylwetki piłkarza i prezentera stały się bardzo rodzinne, co spodobało się obserwatorom.

Radosław Majdan podarował Małgorzacie Rozenek wyjątkowy prezent

Ostatnio pojawiła się na Instagramie „Perfekcyjnej” Zdjęcie z pierwszego spotkania z Radkiem. Gwiazda opowiedziała o uczuciu, które zaczęło im towarzyszyć, a wszystko to z powodu czwartej rocznicy ślubu, którą musieli obchodzić. Teraz Gosia pokazała na Instagramie, jaką niespodziankę zrobił jej małżonek. Małgosia jest z pewnością dumna.

Radosław przygotował dla mnie taką niespodziankę z okazji czwartej rocznicy ślubu – napisał celebrytka.

Niespodzianką była sklejka z nagraniami i zdjęciami, które przypominają chwile wzajemnych kochanków. Całość dopełniła wzruszająca piosenka. Obserwatorzy nie kryli zdziwienia w komentarzach.

Piękna historia Twojej miłości.

Po prostu miła niespodzianka. Byłem wzruszony.

Bardzo się cieszę z twojego szczęścia. To moja ulubiona polska para – pisali internauci.

Redakcja Gossip życzy Państwu wielu szczęśliwych lat i jeszcze więcej wspaniałych niespodzianek.

READ  Czy będzie sequel?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.