Connect with us

Zabawa

Majaland Gdańsk: Momentum otwiera nowy park w Polsce

Published

on

Majaland Gdańsk: Momentum otwiera nowy park w Polsce

Otwarto Momentum Leisure, wiodący deweloper z branży rekreacji i rozrywki Majaland Gdańsk – jego trzeci park tematyczny w Polsce.

Nowy park został otwarty 29 czerwca Majaland Kovnaty I Majaland Warszawa w środkowoeuropejskim kraju. Zostały one wprowadzone odpowiednio w latach 2018 i 2022.

Położony w pobliżu turystycznego Gdańska, nowy Majaland to park o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych z 25 atrakcjami, w tym wieloma krytymi.

W tym rodzinnym ośrodku goście mogą korzystać z przejażdżek i atrakcji inspirowanych Smerfami firmy Peyo Company, postaciami z Nickelodeon, takimi jak SpongeBob SquarePants i Wojownicze Żółwie Ninja, oraz Pszczółką Mają ze Studio 100.

Nickelodeon i Smerfy w Majalandzie

Chwilowy wypoczynekNowy dyrektor generalny Woutera Dekkersa powiedział: „Kiedy dołączyłem do firmy w kwietniu, czułem się, jakbym wsiadał do szybkiej kolejki górskiej. Jestem podekscytowany i zaszczycony możliwością poprowadzenia kolejnego etapu Majalandu w Polsce.

„Naszym celem jest wzbogacenie naszych parków o ekscytującą rozrywkę i atrakcje dla całej rodziny. To niezwykle ekscytujące, że Majaland zaprezentuje naszym gościom popularną markę Nickelodeon i jej bohaterów.”

Firma Momentum Leisure powstała w 2008 roku wraz z zakupem ponad 200 hektarów ziemi w Polsce. Dziesięć lat później firma uruchomiła Majaland Kownaty.

Do tej pory firma zainwestowała około 150 milionów euro w projekty rozrywkowe. Celem jest stać się znaczącym graczem w branży czasu wolnego w Europie Środkowo-Wschodniej. Europa.

W kwietniu Momentum ogłosiło plany budowy parku tematycznego i wodnego obok centrum handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Pod nowe parki firma Momentum Leisure kupiła działkę o powierzchni 6,7 hektara od Mitiska Reim, europejskiego inwestora na rynku nieruchomości typu casual.

The nowy park tematyczny będzie czwartym Momentum w Polsce. Nowy park wodny będzie drugim tego typu obiektem. Celem spółki jest uruchomienie 10 parków w regionie do 2030 roku.

READ  MEGADETH - Posłuchaj więcej niewydanych wcześniej nagrań byłych członków NICK MENZA, CHRIS POLAND i JAMES LOMENZO

Operatorem Majaland Parks jest: Grupa Plopsaoddział parków tematycznych Studio 100.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Momentum Leisure

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *