Connect with us

Sport

Maj B. Hicks 1933-2023 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Maj B. Hicks 1933-2023 |  Wiadomości, sport, praca


NEWTON FALLS – May B. Hicks, lat 90, odszedł na wieczny spoczynek w piątek 15 września 2023 roku w Domu Hospicjum w Polsce.

May urodziła się 17 maja 1933 roku w Homestead w Pensylwanii jako córka Michaela i Anny Cejkovskich Bindusów.

May, niezwykle szanowana pedagog, przez wiele lat uczyła w szkołach w Newton Falls. Uwielbiała pracować w ogrodzie, czytać, oglądać westerny (na głos), a przede wszystkim spędzać czas z wnukami i prawnukami.

Bardzo tęskni za nią jej zięć, Philip (Carole) Elliott Jr. z Newton Falls; dwoje wnuków, Philip Elliott III i Meredith (Shawn) Inman; dwoje prawnuków, Addison i Savannah Reho; dwie siostry, Michaele (Joe) Martinez i Sharon Barclay, obie z Allen Park w stanie Michigan; oraz dwóch braci, Ernest Bindus z Allen Park i Michael Bindus z Detroit w stanie Michigan.

Jej śmierć poprzedzają jej rodzice; jej ukochany mąż, z którym była od 55 lat, Robert P. Hicks, którego poślubiła 7 listopada 1951 r., a który zmarł 22 lutego 2007 r.; jej syn, David Hicks; jej córka Arlene Elliott; i brat Raymond Bindus.

Nabożeństwa nagrobne w maju odbędą się prywatnie na cmentarzu Newton Falls, gdzie zostanie pochowana obok męża.

Przygotowania powierzono firmie Staton-Borowski Funeral Home, 962 North Road, NE, Warren, Ohio 44483, 330-394-6200. Poświęcony trosce o swoich bliskich.

Nekrolog można obejrzeć, a kondolencje można przesyłać na adres www.statonborowskifuneralhome.com.

(specjalna wskazówka)

READ  Ocaleni z II wojny światowej opowiadają historie Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *