Connect with us

Zabawa

Magda Mołek odchodzi z TVN. Moderator oficjalnie żegna się z nadawcą

Published

on

Magda Mołek żegna się z TVN. To oficjalne informacje, które gwiazda potwierdziła w Internecie. Moderatorka opublikowała krótkie pożegnanie w mediach społecznościowych, w którym podziękowała jej za wspólne lata. „Zawsze będę dziennikarzem”.

Magda Mołek opuszcza TVN – to już oficjalnie potwierdzona informacja. Spekulacje, że prezenter opuszcza stację, pojawiły się w połowie lipca. Jego format ”W roli głównej „powinien zniknąć po 11 latach z anteny w stylu TVN. Po pożegnaniu z „Dzień Dobry TVN” dziennikarz ostatecznie rozstał się z programem.

Kiedy pojawiły się informacje o nowym planie, w komunikacie przedstawicieli TVN stało się jasne, że „W roli wiodącej” znika z powietrza, ale możliwy jest powrót. Mołek tego nie skomentowała, a potem okazało się, że o obrazie swojego programu sama słyszała w mediach. W tym momencie wydała zdecydowane oświadczenie, wzywając kobiety do wyznaczania granic. Podkreśliła również, że w końcu o siebie zadbała i wreszcie robi to, co chce, aby spełnić swoje aspiracje. „”Jako dziennikarz nadal będę starał się zadawać pytania o siebie i nasze potrzeby, rozmawiać o ważnych dla nas sprawach, przekonywać Państwa do dbania o siebie. Dlatego powstał mój kanał YouTube #WMOIMSTYLU„- napisała wtedy.

Mada Mołek odchodzi z TVN: Byłem na to przygotowany

Mada Mołek oficjalnie żegna się z TVN

Teraz dziennikarz wreszcie oficjalnie dziękuje nadawcy za wspólne lata.

„”We wrześniu 2004 roku zacząłem pracować w TVN. Minęło 16 lat, a nasze drogi właśnie się rozeszły. Dziękuję wszystkim, których tam spotkałem i od których mogłem się uczyć. Chciałbym podziękować publiczności za życzliwość i wzajemną radość„- napisała. Dalej podkreśla, że ​​zawsze będzie dziennikarką, ale w końcu czuje się na swoim miejscu.

„”Zawsze będę dziennikarzem, bo to bardziej charakter niż praca i czuję, że teraz idę własną drogą. Zapraszam na mój kanał YouTube #WMOIMSTYLU, aw aplikacji @ empikgo można posłuchać podcastów Rozrażnej i Erotycznej. Zobaczymy się i ponownie to usłyszymy„- zdradziła.

READ  „Strzelali do cywilów”: uchodźcy z Ukrainy widzieli nadużycia

RadioZET.pl/AS

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.