Connect with us

Zabawa

Magda Gessler da swojej wnuczce STRUNĘ KABALISTYCZNĄ? „On cię ochroni”

Published

on

Było przewidywalne: kiedy pojawiło się na świecie Dziecko, Córko Lary Gessler i Piotr Szeląg, Magda Gessler Prawie oszalała ze szczęścia. Co prawda wcześniej zapowiadała konserwatywnie, że nie zmusi się do wychowania swojej pierwszej wnuczki, ale teraz spędza z nią wolny czas, kiedy tylko może.

Cała rodzina Magdy Gessler ma teraz dużo czasu dla siebie: wszyscy zebrali się na wyspie Fuerteventura, gdzie mogą odpocząć, zjeść pyszne jedzenie i relacjonować na Instagramie. Czasem jest też chwila na pracę: w & nbsponiedziałek Magda i & nbspLara Gessler znalazły na to chwilę Połącz się z & nbspwidzami Dzień dobry TVN i opowiedzieć o wspaniałych wakacjach.

Zobacz też: Rząd ogłosi całkowite zamknięcie hoteli? „Bez pomocy państwa upadek będzie powszechny”

Nie ma tu zarazy, żadnej choroby, jest bardzo bezpiecznie – & nbspopowiadała Magdaujawniając jednocześnie, dlaczego wybrali Fuertę jako miejsce wypoczynku.

Okazało się, że Mała Nena nikomu nie przeszkadza: spokojnie wytrzymała kilka godzin lotu w samolocie i nawet nie płakała. Spała cały czas i dopiero pod koniec lotu pasażerowie zorientowali się, że na pokładzie jest dziecko.

bDsBwXLx

Nena nie płacze, uśmiecha się, bardzo się cieszę, że Lara jest matką – Magda Gessler była zachwycona.

Marcin Prokop Postanowił zapytać Magdę, co kupiła swojej ukochanej wnuczce na choinkę. Żartobliwie wyjaśnił, że restaurator może to powiedzieć w wizji, ponieważ Nena i & nbsptak nie słyszą teraz, ponieważ jest z & nbsptata.

Magda Gessler zdradziła to na dłoni będzie „coś czerwonego – mała rzecz, która ją ochroni”.

bDsBwXLy

Czy chce przekonać Kabałę i Nenę?

bDsBwXLz
bDsBwXLS

READ  Kasowe filmy 2020 roku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *