Connect with us

Zabawa

Maciej Dowbor pokazał swojego młodszego brata na Instagramie. “Czy jesteśmy tacy sami?”

Published

on

Maciej Dowborjak również jego małżonka, Joanna KoroniewskaChętnie uczestniczy w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Tam regularnie pokazuje kulisy nie tylko życia zawodowego, ale i prywatnego. Jak dotąd jednak niechętnie chwalił się swoimi zdjęciami rodzeństwu. Nasze zdziwienie było tym większe, gdy okazało się, że Maciej Dowbor ma młodszego brata.

Obejrzyj wideo
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Maciej Dowbor pochwalił się selfie młodszym bratem

Na profilu Instagram Macieja Dowbora pojawiło się nowe selfie. Prezenter Polsatu pozował do zdjęcia z mężczyzną. Jak się okazało, to jego młodszy brat.

Odwiedzając mojego młodszego brata. Czy jesteśmy tacy sami ?! Nie wiem. Pomyśleć, że wylewaliśmy całe nasze dzieciństwo jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia – naszego uroczego rodzinnego miasta – czytamy obok rodzinnego zdjęcia.

Czy panowie są podobni? Trudno powiedzieć, zwłaszcza teraz, gdy jeden z nich się pojawił włosya drugi jest prawie łysy. Niewiele osób wiedziało, że Maciej Dowbor ma brata, więc w komentarzach od razu pojawiły się pytania o jego rodzeństwo. Moderator wyznał, że ma dwóch braci i w sumie czworo rodzeństwa.

Paweł Dowbor – kim on jest?

W przeciwieństwie do starszego brata Paweł Dowbor nie wiązał swojej kariery z showbiznesem. Jednak jest dość znany w swojej branży. Prowadzi dwie włoskie restauracje w Toruniu. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.

READ  „The Voice of Poland”: Walka się rozpoczęła. Kto odwołał program?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *