Connect with us

Zabawa

M jak miłość, odcinek 1541: wypadek Kingi i Piotra. Tragiczny finał Zduńskich na wakacjach – ZWIASTUN

Published

onAutor: MTL Max Film
M jak miłość, odcinek 1541: wypadek Kingi i Piotra. Tragiczny koniec wakacji Zduńskich


W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) biorą krótkie wakacje, aby uratować małżeństwo przed rozpadem. Odkąd Zduński wrócił z USA ze swoją kochanką Kamilą (Anna Gorajska), Kinga nie może pogodzić się ze zdradą. Sama też nie była święta, bo Paweł (Rafał Mroczek) odwrócił głowę. W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku nikt nie spodziewa się wakacyjnej tragedii. Zduńscy będą walczyć tak bardzo, że będzie potrzebna karetka! Będzie straszny wypadek. Zobacz ZWIASTUN 1541 odcinka “M jak miłość”.

Odcinek „M jak miłość” 1541 – wtorek, 10 listopada 2020 o 20:55 w TVP2

W 1541 roku Kinga i Piotrek wyruszyli do Warszawy w odcinku “M jak miłość”, aby uratować nieudane małżeństwo. Pod nieobecność Zduńskiego, który przez jakiś czas pracował w Stanach Zjednoczonych, doszło do szeregu tragedii, które doprowadziły ich związek na skraj upadku. Piotrek był tak blisko kolegi z pracy, że po powrocie nie zrezygnował z namiętnego całowania się przed żoną! Kinga nie miała obaw, że jej szwagier chodzi półnagi po jej sypialni pod nieobecność męża. W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku Zduńscy spróbują jakoś uporządkować swoje życie, ale przeradza się to w prawdziwy dramat.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Michał powie Izie tylko o wielkiej tajemnicy. Żona Marcina będzie coraz bardziej zafascynowana pisarzem

W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku Kinga szaleje, gdy widzi Piotrka siedzącego przy telefonie i odbierającego każdy telefon od swojego kochanka. Będzie kolejny skandal. Zduńska spróbuje uciec od męża i pójść nad rzekę.

– Musisz trochę przesadzić! – – Piotrek tego nie weźmie

– Czy przesadzam? To cholernie samolubne !!! – Wściekła Kinga prawie spada z gałęzi prosto do wody!

W odcinku “M jak miłość” z 1541 roku jej mąż będzie próbował uratować ją przed upadkiem, ale poważnie zrani się w nogę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajduje test ciążowy Anety! Będzie zszokowany, że jego żona ukrywa ciążę

W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku sytuacja staje się naprawdę poważna. Kinga na chwilę zapomni o złości i będzie chciała przekonać męża, żeby wezwał karetkę.

– To bardzo boli? Chodź, chodźmy na pogotowie, prześwietlmy jej nogę. – – Zduńska powie, kiedy zobaczy stan Piotrka

W odcinku „M jak miłość” z 1541 roku mężczyzna nie chce wyjeżdżać z wakacji, z bólu gryzie zęby i nie zgadza się na wizytę w szpitalu. Postanowi, że jedynym sposobem na pogodzenie się z żoną jest pozostanie poza miastem. Gotowość nie wystarczy, bo wkrótce nastąpi kolejny wypadek. Piotrek całym ciałem wpadnie do rzeki! Kinga nie będzie w stanie go uratować. Zduński wróci z wyprawy bardzo kontuzjowany.

M jak miłość, odcinek 1541 ZWIASTUN. Kinga opuści Piotrka. Pomylisz ją z Kamilą

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.


M jak miłość, odcinek 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm


READ  Elif - stanie się to w odcinku 823. Tülay, Veysel i Melek pomagają Jülide w przeprowadzce [emisja - 28.09.2020]M jak miłość, odcinek 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *