Connect with us

Zabawa

„Luksusowa” Katarzyna Skrzynecka leci do pracy samolotem! „Rano przylecę z Grecji, wdrożymy program i wrócę”.

Published

on

Katarzyna Skrzynecka W trakcie trwającej ponad dwie dekady kariery w showbiznesie dała się poznać jako Miłośnicy Grecji. Celebrytka tak bardzo pokochała kraj w południowo-wschodniej Europie, że urodziła ją, gdy tylko urodziła córkę Nazwa grecka.

Kochanek kulturysty przeżył więc chwile grozy, kiedy okazało się, że koronawirus był pandemią i pokrewną problemy finansowe może utrudnić jej podróż do jej ulubionego kraju. na szczęście Kasi W końcu nie tylko fundusze zostały znalezione i odwiedzone Grecja, ale także Hiszpania.

Twoja twarz wygląda znajomo: Kasia Skrzynecka

Okazuje się, że Skrzynecka tak często przyjeżdża do Grecji, że niejako stała się jej Drugi dom. W rozmowie z Pomponik Ujawniła, że ​​czasami tam mieszkała i przychodziła do swojego domu tylko przez kilka godzin nagrywania Wyglądasz znajomo.

Kiedy kręcimy odcinki na sezon jesienny, będę w Grecji z rodziną i latać tylko tanimi liniami lotniczymi przez jeden odcinek – wyznaje świat Skrzynecka.

bCXnYEhF

Lecę z Grecji porannym samolotem, realizujemy program i wracam tam w nocy – opowiada i chwali ofertę tanich linii lotniczych:

Jest to możliwe, ponieważ pojawiają się takie oferty. Możesz przylecieć do pracy z innego kraju i wrócić tam za niewielkie pieniądze.

49-latkowi nie przeszkadza niższy standard tanich podróży. Zdarza się, że fani proszą o zdjęcia i autografy.

Czy wiesz, że Kasia prowadzi tak gwiezdne życie?

bCXnYEhG
bCXnYEhH
bCXnYEia

READ  Żydowski siłacz, który prawdopodobnie zainspirował twórców Supermana
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *