Connect with us

Zabawa

Love Island 2: Julia i Dominik wygrali drugą edycję programu

Published

on

Za nami finał drugiej edycji „Love Island”. 9 października ustaliliśmy, która z par zdobyła najbardziej empatyczną publiczność, a tym samym najwięcej głosów, i została zwycięzcą drugiej edycji randkowego programu.

„Wyspa miłości. Wyspa miłości” Od samego początku wywołał wiele kontrowersji. Randkowy program, często porównywany do rywala „Hotel Paradise”, był bardzo kontrowersyjny i często krytykowany. Subiektywne podejście do uczuć i relacji, promowanie seksizmu i „pusty” styl życia – takie zarzuty stawiano wobec serialu. Jak na przekór krytyki „Love Island” cieszy się niestrudzoną popularnością. Za nami 2. edycja miłosnej przygody na rajskiej wyspie. Ostatni odcinek wyemitowany 9 października, w którym dowiedzieliśmy się, która para wygrała „Love Island”.

W ostatnim odcinku udział wzięli: Ola i Rafał, którzy przebywali na wyspie najdłużej, para z najkrótszym stażem, tj. H. Magda i Igor, a także Julia i Dominik, których wielu widzów uznało za faworytów. Z pewnością każdy z nich chciał od razu wygrać i powtórzyć sukces Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Niestety tylko jedna para mogła wygrać.

ZOBACZ TEŻ: Love Island 3 – kiedy odbędzie się trzecia edycja programu Polsatu i czy będzie nowy sezon? [DATA]

Love Island 2 FINAL: Julia i Dominik wygrali ostatni odcinek programu

Każda z ostatnich par napisała podczas swojego pobytu historię miłosną, którą widzowie mogli cieszyć się z wielu powodów. W programie finaliści wspominali chwile z programu i nie kryli zdziwienia, że ​​mimo wysokiej stawki chcieli spędzać czas jak przyjaciele i kontynuować swoją relację poza programem.

Ostatnie pary z radością wspominały swoje chwile, ale zasady programu pozostają niezmienione, tylko duet mógł zostać zwycięzcą.

Zwycięzcami finału 2. edycji „Love Island” zostali Julia i Dominik. Oboje wybrali miłość zamiast pieniędzy, co było bardzo emocjonalne.

Czy zgadzasz się z tym wynikiem?

READ  Eminem skarży się Rihannie w związku z romansem z Chrisem Brownem: „Z CAŁEGO SERCA, SORRY”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *