Connect with us

technologia

Lost Soul Aside jest wydawane przez Sony Interactive Entertainment

Published

on

Interaktywna rozrywka od Sony opublikuje Gry Ultizera-wystąpił RPG akcji oraz Projekt PlayStation China Hero tytuł Zagubiona dusza na bok na całym świecie, podały firmy. Będzie dostępny dla PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Sony Interactive Entertainment:

Pierwszy zwiastun Zagubiona dusza na bok została wydana w 2016 roku i przyciągnęła uwagę globalnych graczy i branży gier. Pierwotnie stworzona wyłącznie przez niezależnego producenta Yang Binga, gra została zaproszona przez Sony Interactive Entertainment do przyłączenia się do China Hero Project w październiku tego samego roku. Przy pełnym wsparciu Sony Interactive Entertainment i jej partnerów z branży gier, Yang Bing założył Ultizero Games w styczniu 2017 roku i ma obecnie dojrzały zespół programistów składający się z ponad 40 osób.

W świecie fantasy, w którym współistnieją science fiction, miecze i supermoce, Zagubiona dusza na bok to fabularna gra akcji, która opowiada historię Kazera po jego przypadkowej fuzji z symbiontem Arena. Z walką w moim sercu Zagubiona dusza na bok zawiera bogaty i satysfakcjonujący system walki, który daje graczowi elastyczność w dostosowaniu stylu gry i wyboru broni do toczącej się bitwy.

Od pierwszego objawienia, Zagubiona dusza na bok została bardzo dobrze przyjęta, w tym otrzymała nagrodę dla najbardziej oczekiwanej gry i Dev Grant od Epic Games, a także silną lokalną pochwałę w Chinach, co umocniło jej pozycję jako jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów chińskiego dewelopera.

„Dzięki silnemu wsparciu „China Hero Project” firmy Sony Interactive Entertainment, a także dzięki funduszom rozwojowym i możliwości wykorzystania go Zagubiona dusza na bok globalnej publiczności postęp w rozwoju Zagubiona dusza na bok stale się rozwija i nie możemy się doczekać, aby wkrótce dostarczyć więcej aktualizacji i szczegółów” – powiedział producent Yang Bing w komunikacie prasowym.

Sean Kelly, szef działu oprogramowania firmy Sony Interactive Entertainment w Chinach, dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Yang Bing i Ultizerem, aby urzeczywistnić jego niesamowitą wizję i podzielić się Lost Soul Aside z graczami z całego świata”.

Sprawdź nowy zwiastun poniżej.

zwolennik

READ  To już oficjalne, Super Nintendo World otrzyma rozszerzenie Donkey Kong
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.