Connect with us

technologia

Lost Soul Aside jest wydawane przez Sony Interactive Entertainment

Published

on

Lost Soul Aside jest wydawane przez Sony Interactive Entertainment

Interaktywna rozrywka od Sony opublikuje Gry Ultizera-wystąpił RPG akcji oraz Projekt PlayStation China Hero tytuł Zagubiona dusza na bok na całym świecie, podały firmy. Będzie dostępny dla PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Sony Interactive Entertainment:

Pierwszy zwiastun Zagubiona dusza na bok została wydana w 2016 roku i przyciągnęła uwagę globalnych graczy i branży gier. Pierwotnie stworzona wyłącznie przez niezależnego producenta Yang Binga, gra została zaproszona przez Sony Interactive Entertainment do przyłączenia się do China Hero Project w październiku tego samego roku. Przy pełnym wsparciu Sony Interactive Entertainment i jej partnerów z branży gier, Yang Bing założył Ultizero Games w styczniu 2017 roku i ma obecnie dojrzały zespół programistów składający się z ponad 40 osób.

W świecie fantasy, w którym współistnieją science fiction, miecze i supermoce, Zagubiona dusza na bok to fabularna gra akcji, która opowiada historię Kazera po jego przypadkowej fuzji z symbiontem Arena. Z walką w moim sercu Zagubiona dusza na bok zawiera bogaty i satysfakcjonujący system walki, który daje graczowi elastyczność w dostosowaniu stylu gry i wyboru broni do toczącej się bitwy.

Od pierwszego objawienia, Zagubiona dusza na bok została bardzo dobrze przyjęta, w tym otrzymała nagrodę dla najbardziej oczekiwanej gry i Dev Grant od Epic Games, a także silną lokalną pochwałę w Chinach, co umocniło jej pozycję jako jednego z najbardziej oczekiwanych tytułów chińskiego dewelopera.

„Dzięki silnemu wsparciu „China Hero Project” firmy Sony Interactive Entertainment, a także dzięki funduszom rozwojowym i możliwości wykorzystania go Zagubiona dusza na bok globalnej publiczności postęp w rozwoju Zagubiona dusza na bok stale się rozwija i nie możemy się doczekać, aby wkrótce dostarczyć więcej aktualizacji i szczegółów” – powiedział producent Yang Bing w komunikacie prasowym.

READ  PS5 Pro 100% się dzieje, mówi wiarygodny raport

Sean Kelly, szef działu oprogramowania firmy Sony Interactive Entertainment w Chinach, dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Yang Bing i Ultizerem, aby urzeczywistnić jego niesamowitą wizję i podzielić się Lost Soul Aside z graczami z całego świata”.

Sprawdź nowy zwiastun poniżej.

zwolennik

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *