Connect with us

Nauka

Locus Robotics wprowadza innowacyjne rozwiązania AMR do Włoch i Polski

Published

on

Locus Robotics wprowadza innowacyjne rozwiązania AMR do Włoch i Polski

Wielokrotnie nagradzane, oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie AMR zwiększa obecność w Europie, podwaja produktywność magazynu i zmniejsza koszty operacyjne

WILMINGTON, Mass., 3 października 2023 r /PRNewswire/ — Firma Locus Robotics, lider na rynku autonomicznych robotów mobilnych (AMR) do obsługi magazynów, ogłosiła dzisiaj, że jej wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do automatyzacji magazynu AMR jest już dostępne dla klientów w Włochy To jest Polska. Inteligentne roboty Locus wykorzystują innowacyjną technologię i sztuczną inteligencję, aby optymalizować produktywność, obniżać koszty oraz poprawiać ergonomię i jakość miejsca pracy dla pracowników.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia rewolucyjnych rozwiązań w zakresie automatyzacji magazynu Locus Włochy To jest Polska w miarę dalszego zwiększania naszej obecności w Europie” – stwierdził Ricka Faulka, dyrektor generalny Locus Robotics. „Nasze rozwiązania w zakresie robotyki oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają klientom w tych krajach optymalizację produktywności, wydajności i dokładności w swoich zakładach, zwiększając produkcję 2–3 razy i redukując koszty pracy o 50% lub więcej. umożliwić firmom ekonomiczny rozwój i utrzymanie konkurencyjności. Umożliwiamy przyszłość inteligentnych magazynów.”

Innowacyjne roboty AMR firmy Locus Robotics zostały zaprojektowane do współpracy z ludźmi i łatwego skalowania w górę i w dół, aby sprostać zmiennym wolumenom zamówień w okresach szczytu i standardowych. Nasz elastyczny model subskrypcji robotyki jako usługi zapewnia klientom w pełni zarządzane rozwiązanie obejmujące boty, aktualizacje, konserwację i wsparcie. Współpracując z pracownikami ludzkimi, Locus zwiększa produktywność i efektywność realizacji. Nasza wielokrotnie nagradzana technologia, algorytmy i analityka w czasie rzeczywistym optymalizują układy magazynów, skracają czas podróży i zwiększają dokładność, umożliwiając szybsze przetwarzanie i obniżone koszty.

Locus jest obecnie wdrożony w ponad 65 lokalizacjach na całym świecie Europa, obsługując dziesiątki klientów z branży detalicznej, e-commerce, opieki zdrowotnej, produkcyjnej i logistycznej. W sierpniu firma Locus przekroczyła liczbę 2 miliardów pobrań na całym świecie, zaledwie 11 miesięcy po osiągnięciu pierwszego w branży kamienia milowego wynoszącego 1 miliard pobrań w 2022 r.

READ  Uralski Uniwersytet Federalny: najlepsi socjologowie, politolodzy i filozofowie przybyli jako siła napędowa do powołania redakcji magazynu Koinon | India Education, Education News India, Education News

„LocusBoty pomogły już naszym europejskim klientom z sektorów handlu detalicznego, e-commerce, opieki zdrowotnej i logistyki znacznie poprawić produktywność i efektywność” – powiedział. Dennis Niezgoda, wiceprezes na region EMEA w Locus Robotics. „Nasza wydajna i elastyczna technologia AMR umożliwia szerokiej gamie firm łatwe zaspokajanie bieżącego zapotrzebowania, płynne skalowanie pod kątem przyszłego wzrostu i utrzymanie konkurencyjności w swoich branżach”.

Platforma realizacji automatyzacji magazynu LocusOne oparta na sztucznej inteligencji i analizie danych umożliwia płynną orkiestrację wielu formatów robotycznych na skalę korporacyjną na jednej skoordynowanej platformie. Zapewnia optymalizację w czasie rzeczywistym zadań do wykonania w czterech ścianach i na wielu poziomach w środowiskach magazynowych. LocusOne optymalizuje przydzielanie zadań, planowanie tras i wykorzystanie zasobów, zapewniając jednocześnie wgląd biznesowy w operacje magazynowe w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie Locus zdobyło ponad 27 nagród branżowych, w tym prestiżową nagrodę IFOY. Globalne firmy z branż takich jak handel detaliczny, e-commerce, logistyka i 3PL wykorzystały Locus do wybrania ponad 2 miliardów jednostek na całym świecie z dokładnością 99,99%. Locus AMR można łatwo wdrożyć w istniejących magazynach i nowych nowych lokalizacjach bez zmian w infrastrukturze lub zakłócania przepływów pracy. Rozwiązanie Locus zapewnia wymierny zwrot z inwestycji (ROI) w ciągu zaledwie kilku miesięcy zamiast lat.

Sprawdzeni w skali przedsiębiorstwa, borykający się z trudnościami w pracy operatorzy 3PL, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej i produkcji mogą bezproblemowo dodawać roboty, aby zwiększyć wydajność lub osiągnąć wzrost w dowolnej operacji w ciągu zaledwie kilku minut, aby zoptymalizować produktywność w swoich operacjach, obniżyć koszty i zachować konkurencyjność w szybko rozwijającym się świat. scenariusz realizacji i handlu elektronicznego. precyzji, wzmacniając pozycję firmy jako wiodącego dostawcy robotyki dla sektora magazynowo-logistycznego.

Operatorzy magazynów zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat rozwiązania Locus proszeni są o kontakt Franciszka Ferrariego W Włochy ([email protected]) Lub Marcin Gwoździe W Polska ([email protected]).

READ  Agnieszka Pilat: technooptymistka

O firmie Locus Robotics

Locus Robotics to wiodące na świecie rozwiązanie do automatyzacji magazynu klasy korporacyjnej, obejmujące potężne, inteligentne, autonomiczne roboty mobilne (AMR) oparte na sztucznej inteligencji, które współpracują z ludźmi, aby radykalnie poprawić przemieszczanie produktów i produktywność od 2 do 3 razy. Obsługując ponad 120 wiodących na świecie marek i wdrażając w ponad 270 lokalizacjach na całym świecie, Locus Robotics umożliwia sprzedawcom detalicznym, 3PL i magazynom specjalistycznym skuteczne spełnianie, a nawet przekraczanie coraz bardziej złożonych i wymagających wymagań dzisiejszych środowisk realizacji zamówień.

Rozwiązanie Locus, wyróżnione na liście Inc. 5000 przez trzy kolejne lata z rzędu i zdobywające ponad 27 nagród branżowych i technologicznych, radykalnie zwiększa produktywność realizacji zamówień, zmniejsza koszty operacyjne oraz poprawia jakość, bezpieczeństwo i ergonomię miejsca pracy. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź locusrobotics.com

ŹRÓDŁO Locus Robotics

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *