Connect with us

Zabawa

Lista aktorów i ich postaci w tym filmie Netflix z 2021 roku

Published

on

Polska komedia romantyczna Kwadratowa miłość opublikowany 11 lutego na platformie streamingowej Netflix. Film prowadzi znany reżyser Filip Zylber, a scenariusz napisali Wiktor Piątkowski i Marzanna Polit. Obsada Kwadratowa miłość prowadzi Mirosław Baka i Mateusz Banasiuk wraz z kilkoma aktorami w kluczowych rolach. Podsumowanie fabuły filmu Oficjalna strona Netflix czyta: „Wybitny dziennikarz i znany kobieciarz zaczyna na nowo przemyśleć swoje życiowe decyzje po zakochaniu się w tajemniczej modelce, która prowadzi podwójne życie”. Oto wszystko, co musisz wiedzieć Kwadratowa miłość Przesyłaj, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich Kwadratowa miłość Szczegóły znaków.

Kwadratowa miłość Obsada (ołów)

Adrianna Chlebicka jako Monika i Klaudia

Polska aktorka Adrianna Chlebicka od 2018 roku kontrola Sława znalazła się w centrum uwagi od czasu wydania zwiastuna jej nowo wydanego filmu Netflix Squared Loved. Adrianna wciela się w role tajemniczej modelki Moniki i Klaudii. Okazuje się, że w filmie prowadzi podwójne życie. Enzo (Mateusz Banasuik) jako Monika zakochuje się w niej za jej urok. Niektóre z jej najbardziej znanych filmów pochodzą z 2006 roku Kto nigdy nie żył 2009 Wszystko co kocham i 2013 Pływające drapacze chmur.

Przeczytaj także | Obsada „Enemy Of The State”: Czy znasz aktorów, którzy wystąpili w tym thrillerze akcji z 1998 roku?

Mateusz Banasiuk jako Enzo

Znany polski aktor Mateusz Banasiuk, który swoją karierę rozpoczął w 2004 roku, zagrał w ponad 16 filmach w swojej 17-letniej karierze aktorskiej. Mateusz wciela się w Enzo w Kwadratowa miłość. Mateusz jako Enzo to wybitny dziennikarz i znany kobieciarz, który zakochuje się w Monice po spotkaniu z nią. 35-letni aktor to dla prostego człowieka ukochany syn legendarnego aktora teatralnego, telewizyjnego i filmowego Stanisława Banasiuka.

Przeczytaj także | Obsada „After We Fell”: Aktorzy i postacie, które przedstawiają w dramacie romantycznym

READ  Wystawa 100 szopek z całego świata

Mirosław Baka jako ojciec Klaudii

Aktor Mirosław Baka, znany ze swoich występów w latach 1988 Krótki film o zabijaniu 2002 Gdzie mieszkają Eskimosi i 2003s Znajdź Nemo, odgrywa w tym polskim filmie centralną rolę ojca Klaudii. Zanim weteran postawił stopę w polskim przemyśle dramatycznym, ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu.

Przeczytaj także | Obsada Men Of Honor: Zobacz obsadę tego amerykańskiego dramatu z 2000 roku

Oprócz wspomnianych aktorów, w niedawno wydanym filmie drugoplanową rolę grają Tomasz Karolak, Agnieszka Żulewska i Krzysztof Czeczot.

Przeczytaj także | Adventures in Love and Babysitting Obsada: Lista aktorów i postaci z Hallmark Film

Dostać najnowszy Wiadomości rozrywkowe z Indii i całego świata. Śledź teraz swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Republic World to Twój ulubiony cel podróży Wiadomości z Bollywood. Wejdź na stronę już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *