Connect with us

Zabawa

Letitia Wright-Starrer „ Silent Twins ” ląduje w centrum uwagi

Published

on

10:53 PDT 08.04.2021

przez

Mia Galuppo

Tamara Lawrance występuje także w filmie Agnieszki Smoczyńskiej.

Funkcje ostrości wzrosły Ciche bliźniakiZ Czarna pantera Epidemia Letitia Wright i Tamara Lawrance.

Film jest anglojęzycznym debiutem Agnieszki Smoczyńskiej i oparty jest na życiu June i Jennifer Gibbons, prawdziwych bliźniaków, które dorastały w Walii jako jedyna czarna rodzina w małym miasteczku. Obaj stali się znani jako „ciche bliźniaki” z powodu odmowy komunikowania się z kimkolwiek innym niż między sobą. Rozwinęli swój własny język i po separacji stali się katatoniczni.

Akcja filmu rozgrywa się po wandalizmie zainspirowanym przez amerykańskiego chłopca, którego oboje idolizują, kiedy dziewczęta, teraz nastolatki, zostają skazane na Broadmoor, niesławny szpital psychiatryczny, gdzie mają do wyboru oddzielenie się i przeżycie lub wspólną śmierć.

Andrea Seigel napisał scenariusz na podstawie książki Ciche bliźniaki przez Marjorie Wallace

Film wyprodukowany w Polsce przez Madants Klaudia Smieja-Rostworowska, Ewa Puszczyńska z Extreme Emotions, Ben Pugh z 42 lat, Joshua Horsfield, Anita Gou z Kindred Spirit, Alicia van Couvering i Wright.

Tamara Lawrance, Katie Anderson z 30WEST, Jake Carter, Trevor Groth, Andrea Seigel, Charlie Morrison i Wallace. Organizacja 30WEST zorganizowała finansowanie i reprezentowała prawa Stanów Zjednoczonych.

READ  Czy Queen's Gambit rozpalił twój ogień do dominacji w szachach? Ta edukacja arcymistrzowska może cię tam zaprowadzić
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *