Connect with us

Zabawa

Lawrence Sher zachęca do podejmowania ryzyka — The Hollywood Reporter

Published

on

Nominowany do Oscara operator Lawrence Sher – w jego dorobku znajdują się m.in.: Kot, żartowniś i nadchodzi Czarny Adam — skłonił następne pokolenie operatorów do podjęcia ryzyka, przyjmując nagrodę dla wybitnego filmowca na rozdaniu nagród Emerging Cinematographer Awards przyznawanych przez International Cinematographers Guild (Local 600).

„Ciągle podejmuj ryzyko. …i bądź dla siebie delikatny i miły. To cię utrzyma” – powiedział tegorocznym 10 wyróżnionym podczas ceremonii, która odbyła się w niedzielę w Saban Media Center Akademii Telewizyjnej. „To, co kocham w branży i byciu członkiem Local 600, to to, że możesz zrobić krok naprzód i robić te rzeczy. [Your honored work] jest niewiarygodne. Jesteś ryzykantem. Na każdym etapie mojej kariery starałem się nie myśleć o tej samej ścieżce [and] upuścił siatkę bezpieczeństwa.

Poniżej znajduje się montaż jego pracy, w tym kilka pamiętnych momentów z przebojowej komedii Kaczażartował, „Zarabiam na życie strzelając głupie gówno.” Sher jest także członkiem zarządu Amerykańskiego Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych i twórcą banku zdjęć Shotdeck.com.

Nagrody Emerging Cinematographer Awards zostały stworzone, aby dać członkom Lokalu 600 (jeszcze niesklasyfikowanym jako DPs) możliwość zaprezentowania się jako autorzy zdjęć filmowych poprzez przesłanie do rozpatrzenia krótkiego filmu o długości 30 minut lub mniej.

Otwierając prezentację, w której wzięło udział około 350 gości, prezes ICG National Baird B. Steptoe Sr. nazwał wyróżnionych „przyszłością technologii ruchomego obrazu”, dodając: „Po dwuletnim zamknięciu możemy wreszcie pokazać ich pracę utalentowanych”. Członkowie Związku”. Filmy krótkometrażowe były pokazywane podczas uroczystości i będą prezentowane na innych wydarzeniach, w tym na zbliżającym się festiwalu kamerowym Camerimage w Polsce.

Podczas tej 24. edycji nagród uhonorowano Andrew Aiello, m.in Kobra zielona; Austina Scotta Ahlborga, lotos; krzesła jac, Kenobi: film dla fanów Gwiezdnych wojen; Morgana Gardinera, Molly Robber; Grzegorza Tavennera, Przyjemny wąwóz; Jasonie Chau, kolec; Michaela P. Tedforda, Elder Scrolls: Legendy przyczepa E3; Leonarda P. Walsha II, Król wąż; Eric M. boli, osobliwość; i Allie Schultz, twój potwór.

Operator i były prezes ICG Steven Poster, który wraz z DP Jimmym Matloszem współprzewodniczy Emerging Cinematographer Awards, przedstawił In Memoriam i poprosił o minutę ciszy dla członków komórki nr 600, którzy zmarli od czasu ostatniego wydarzenia ECA. Należą do nich były prezes ICG George-Spiro Dibie i członkowie tacy jak Halyna Hutchins, która zginęła w wyniku strzelaniny na planie zeszłego roku rdza.

Podczas piątkowego lunchu, który odbył się w ASC Clubhouse w Hollywood, operatorka Patti Lee została uhonorowana nagrodą Guild’s Mentor Award. Lee jest trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy za pracę nad Mów mi Kat, Bob Hearts Abishola oraz Doskonałe pączki.

READ  Uchodźcy wątpią, że Rosja zakończy wojnę, gdy uciekło 4 miliony

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.