Connect with us

Zabawa

Lara Gessler wyszła za mąż za swojego męża. Wiemy, ile zapłaciła za suknię ślubną. Cena jest tak niska, że ​​aż trudno w to uwierzyć

Published

on

Chociaż w życiu Lary Gessler Wszystko idzie zgodnie z planem, a jeśli będziesz śledzić jej relacje na Instagramie, możesz poczuć zazdrość na policzkach, nie zawsze tak było. Pierwsze małżeństwo córki restauratorki nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem niecałe dwa lata później.

Obejrzyj wideo
Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Przeczytaj także: Na pewno. Lara Gessler rozwodzi się z mężem! W końcu poznaliśmy prawdziwy powód

Na szczęście w tym trudnym momencie swojego życia Lara spotkała na swojej drodze Piotra Szeląga. Prawnik pomógł jej przejść przez trudny okres i zmienił zdanie. Od tamtej pory są nierozłączni. Piotr szaleńczo wspiera Larę w jej działalności zawodowej, a ona czuje jego pomoc i rozwija się razem z nim. To kwestia dni, kiedy nowy członek rodziny dołączy do ich zgranego duetu. Para przygotowuje się do narodzin pierwszego dziecka.

Lara Gessler wyszła za mąż. Stała na ślubnym dywanie w sukience za … 259 zł!

Na początku października Lara Gessler i Piotr Szeląg stanęli na ślubnym dywanie, gdzie powiedzieli sobie „tak” i przysięgli kochać się w zdrowiu i chorobie. Ślub tych dwojga był dla ich fanów prawdziwą niespodzianką. Od informacji o zaręczynach do zdjęć ślubnych minął niecały miesiąc.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler zaręczyła się! Dodała zdjęcie ze swoim kochankiem i pochwaliła pierścionek

Ślub Lary i Piotra był pod wieloma względami wyjątkowy. Jego „spontaniczny” charakter dodawał temu wydarzeniu tajemniczości i magii. Takie są stroje nowożeńców. Ani Lara, ani Piotr nie zwracali uwagi na ówczesną stylizację. Z tej okazji Piotr założył jasnobrązowe spodnie z tkaniny, które zestawił z kremowym golfem i brązowymi mokasynami. Lara założyła sukienkę na to wyjątkowe wydarzenie za … 259 zł!

Projektantka nawet nie wiedziała, że ​​kupuję od niej suknię ślubną – zdradził Gessler w rozmowie z Party.

Lara wyznała też, że na wesele i imprezę zapraszali tylko bliskich:

W ostatni dzień przed porodem zorganizowaliśmy dla nas bardzo skromną uroczystość pod Warszawą – mówi.

Jeśli spojrzeć na zdjęcia z uroczystości i piękną miłość Lary i Piotra, widać, że gwarancją udanego i stabilnego życia nie jest wystawny ślub ani wielki ślub.

READ  Montaigne nie osiąga szczytu Eurowizji

A co myślisz o takim spontanicznym weselu? Romantyk?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *