Connect with us

Zabawa

Lana Del Rey w masce sieciowej. Fani: Jesteś nieodpowiedzialny

Published

on

Lana Del Rey postanowiła zorganizować spotkanie fanów, na którym przeczytałaby fragmenty swojej poezji w ramach promocji niedawno wydanej książki Violet Bent Backwards Over The Grass. Wydarzenie powinno odbyć się z wszystkimi ograniczeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa.

Lana była w specjalnie wyznaczonym miejscu, minęła fanów. Niestety maska, którą nosił Del Rey, stała się hitem w Internecie. Ochrona przed infekcją COVID-19 była siatkowa i nie była tak naprawdę funkcjonalna – nie chroniła przed wirusem.

Oburzeni internauci natychmiast zaatakowali piosenkarkę, co jej zdaniem naraziło jej fanów na ryzyko zarażenia. „Nie sądzę, że można tak mało wiedzieć i być tak nieodpowiedzialnym” – napisał pod zdjęciem jeden z użytkowników Twittera. „Wiedziałem, że nie świeciła inteligencją, ale nie wiedziałem, że jest aż tak głupia” – dodał inny internauta.

Jej siostra stanęła w obronie piosenkarki, która zdecydowała się odpowiedzieć na negatywne komentarze. Twierdziła, że ​​Lana utrzymywała dystans społeczny „i” uzyskała negatywny wynik testu na obecność COVID. Te słowa jeszcze bardziej rozzłościły internautów i szybko zaatakowały siostrę gwiazdy.

READ  „Hotel Paradise” - rajska gra. Pewny Luke złamał program!
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.