Connect with us

Zabawa

Kuba Wojewódzki białe zęby i naga kobieta w tle. „Tradycyjne jest głównie w nocy”. Czy on zamierza przesadzić?

Published

on

Kuba Wojewódzki jest aktywny w mediach społecznościowych i ma dużą grupę obserwujących na swoim profilu na Instagramie. Dziennikarz znany jest nie tylko z zamieszczania odważnych zdjęć swoich partnerów, ale także z odważnych komentarzy na cześć hejterów.

Kuba Wojewódzki pozuje z nagą kobietą

Niedawno na Kubie pojawiło się zdjęcie promujące produkt do wybielania zębów. Jednak główny temat zdjęcia nie jest pierwszym planem. Za Wojewódzkim na łóżku leży naga kobieta, a to tło przykuło uwagę obserwatorów. Trudno powiedzieć, czy jest to sprytny chwyt marketingowy, czy chęć zwrócenia na siebie uwagi. Jednak prawdą jest, że to nie pierwszy raz, kiedy Kuba pokazała nagie zdjęcie tajemniczej kobiety.

Ja tradycyjnie najbardziej błyszczę w nocy … – czytamy w opisie.

Co mówią fani? Jak zawsze podekscytowany. Jednak tym razem nie sposób ocenić, czy jest to specyficzny humor prezentera, czy jego towarzysza. Zaledwie kilka chwil zajęło internautom zalanie zdjęcia komentarzami. Naturalnie pozytywne.

Kuba, jesteś wyjątkowy i dlatego cię kocham.

Rozumiem to życie, pozdrawiam.

Mistrzu reklamy, prawie cię nie zauważyłem – pisali obserwatorzy pod zdjęciem.

Jakiś czas temu tajemnicza kobieta ze zdjęć Kuby została okrzyknięta nową przyjaciółką dziennikarza. Niedawno towarzyszyła mu w jego przybrzeżnych podróżach, a showman udostępnił jej zdjęcie zrobione na plaży.. Na obecność wskazywał nie tylko opis zdjęcia, ale także widoczny cień kobiety.

READ  Treści w języku lokalnym zwiększają zaangażowanie odbiorców: Patrick Fleming. z Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *