Connect with us

Zabawa

Książę Kate jest w czwartej ciąży. Sama Charlotte potwierdziła. “To chłopiec!”

Published

on

O ciąży Księżniczka Kate media zagraniczne donoszą średnio raz w miesiącu. Tym razem jednak podano bardzo wiarygodne źródło. Jak się okazało, ciążę mojej mamy potwierdziła znana ze swojej odwagi i szczerości księżniczka Charlotte. Nawiasem mówiąc, mówiła o płci dziecka.

Według „New Idea” mała buntowniczka nie była zadowolona z wiadomości swojego brata, a na jej twarzy pojawił się wymowny grymas.

Księżniczka Kate jest w stanie błogosławieństwa?

Narodziny „królewskiego dziecka” to zawsze wielkie wydarzenie, na które patrzy cały świat. Gdy pojawiają się informacje o ciąży, wszyscy szukają szczegółów, zanim cokolwiek zostanie oficjalnie potwierdzone. W tym przypadku możemy mówić o prawie całkowitym bezpieczeństwie. Wygląda na to, że wkrótce świat dowie się o kolejnym dziecku pary.

Według najnowszych doniesień księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka. Okazuje się, że to chłopiec.

To chłopiec! “- W nagłówku czytamy” Nowy pomysł “.

Autorka artykułu zwróciła uwagę nie tylko na słowa księżniczki, ale także na fakt, że księżna ostatnio wybrała wygodne, luźne sukienki, które mają ukrywać jej ciążowe krągłości.

Dotyczy to również tych ostatnio wyprodukowanych Zdjęcia ze spotkania z Davidem Attenborough. Kate często obejmowała swój brzuch. Kolejnym dowodem na to, że księżna jest w błogosławionym stanie, są doniesienia medialne o jej złym samopoczuciu.

READ  Nent celuje w 500 000 międzynarodowych okrętów podwodnych Viaplay przed zwodowaniem w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *