Connect with us

Sport

Ks. Franklin Graham dzieli się przesłaniem wiary | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Ks. Franklin Graham dzieli się przesłaniem wiary |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcia personelu / R. Michael Semple Wielebny Franklin Graham przemawia do zwolenników we wtorek wieczorem w amfiteatrze Fundacji Youngstown.

YOUNGSTOWN — wielebny Franklin Graham kontynuował przesłanie ojca — „Bóg cię kocha” – podczas gdy on mówi w kraju.

Graham, 70 lat, syn ewangelisty Billy’ego Grahama, był głównym mówcą w Graham Foundation we wtorek „Bóg cię kocha” Zwiedzanie z przewodnikiem amfiteatru Fundacji Youngstown.

Tysiące ludzi zgromadziło się w amfiteatrze i mimo groźby deszczu, niebo szybko się rozstąpiło, gdy zaświeciło słońce na rozpoczęcie specjalnego programu.

Graham powiedział, że świat się zmienił, odkąd jego ojciec był ewangelistą.

„Świat tak szybko się zmienia. Widzimy, jak brutalny i zepsuty staje się świat. Widzimy podział w naszym kraju. Widzimy rodziny martwiące się tym, jak do końca tygodnia rozciągnąć swoje budżety cenami benzyny i cenami artykułów spożywczych. Wiele osób jest zniechęconych do życia. Chcą wiedzieć, co przyniesie przyszłość. Jeśli dziś wieczorem nie pamiętasz niczego innego, pamiętaj, że Bóg cię kocha. Nie zapomniał o tobie… Jedynym, który może rozwiązać problemy, jest Bóg Wszechmogący. To on może to naprawić”. powiedział Graham.

Powiedział, że Bóg zaczyna od naprawy serca każdego człowieka.

„Mamy dusze, które żyją tak długo, jak żyje Bóg. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga Wszechmogącego. Ale grzech oddziela nas od Boga. Dziś wieczorem Bóg jest gotów przebaczyć grzech i nas oczyścić. Możemy mieć z nim nowe życie i zacząć od nowa”. powiedział Graham.

Graham powiedział, że wielu ludzi czuje się nieistotnych w stosunku do siebie i swojego życia i zastanawia się, dlaczego Bóg w ogóle zwraca na nich uwagę.

„Jesteś ważny, a on cię kocha. Przesłanie dla wszystkich brzmi: „Bóg cię kocha”. powiedział.

READ  Polska spiżarnia kończy 20 lat | Wiadomości, sport, praca

PIERWSZY GOŚCIA

Graham powiedział, że był podekscytowany pierwszą wizytą w Mahoning Valley.

Youngstown był częścią sześciomiasta, 1000-milowej wycieczki po pięciu stanach, w tym Ohio.

„Nigdy nie byłem w Youngstown. Powiedziano mi, że to zardzewiały pas, ale jest to piękna część zardzewiałego pasa.

„Kocham twoje miasto. Dobrze być tu z wami wszystkimi. To ładne miasto i piękny dzień. powiedział.

Graham powiedział, że wybrał Youngstown, ponieważ próbował odwiedzić miasta, których wcześniej nie odwiedził, i zaznaczył, że planuje wrócić.

„Bóg włożył to w moje serce, żeby tu przyjechać” powiedział.

Jeśli chodzi o jego słynnego ojca, Graham powiedział, że dzieli się tym samym przesłaniem, co jego ojciec.

„Nie zmieniasz Bożego przesłania. Jego przesłanie jest takie samo wczoraj, dzisiaj i za miliony lat… Chcę dotrzeć do ludzi i dać im poznać, że jest dla nich Boża miłość. Nadzieją dla tego kraju nie jest Partia Demokratyczna czy Partia Republikańska, ale Bóg”. powiedział.

Graham powiedział, że martwi się podziałami w kraju, które, jak powiedział, się pogarszają, ale że Bóg może pomóc je uzdrowić.

Powiedział, że jest również zaniepokojony przemocą w wielu miastach i martwi się, gdy ludzie chcą zawieść i nie wspierać policji.

„Musimy wspierać mężczyzn i kobiety, którzy nas bronią, chroniąc nasze ulice i zapewniając nam bezpieczeństwo. To są dobrzy mężczyźni i kobiety i musimy ich wspierać”. Graham powiedział

Powiedział, że w ramach swojego przesłania chce, aby ludzie wiedzieli, że mogą mieć relację z Bogiem, która przychodzi przez wiarę w Jego Syna, Jezusa Chrystusa.

Graham powiedział, że dziedzictwo ojca dla jego pokolenia „głosił twarzą w twarz większej liczbie ludzi niż prawdopodobnie jakakolwiek inna osoba w historii” począwszy od II wojny światowej.

„Świat zmienił się od tego czasu, ale przesłanie Bożej miłości nie”. powiedział.

READ  Youngstown idzie głupio do nauki | Wiadomości, sport, praca

SPOŁECZNOŚĆ

Amfiteatr i okolice wypełniali ludzie z różnych społeczności.

Peggy Foster z New Castle w Pensylwanii, która była częścią łańcucha modlitewnego, powiedziała, że ​​to wydarzenie jest sposobem na przyprowadzenie ludzi do Jezusa.

„Kiedy tu dotarłem, niebo było czarne, a teraz wyszło słońce. Obserwuje, jak Bóg się porusza”. powiedziała Susan Jackson z New Castle.

Joyce Morucci z Youngstown powiedziała, że ​​to wydarzenie jest okazją dla ludzi do dotknięcia przez Pana.

„Wielu z nas modliło się tutaj na dole o bezpieczeństwo io ten obszar. Miało padać, a teraz świeci słońce”. Powiedziała.

„Wspaniale jest to mieć. Bycie tutaj i bycie częścią tego błogosławieństwa jest błogosławieństwem dla naszego miasta i dla wszystkich ludzi”. powiedział Jackie Chorey z Polski.

Chorey powiedziała, że ​​ona i Morucci osobiście usłyszeli Billy’ego Grahama i jego służbę.

Shirley Lisk z Warrena powiedziała, że ​​ma nadzieję, że wydarzenie to pomoże zmienić nastawienie wielu mieszkańców Doliny.

Lisk, który był częścią zespołu modlitewnego, powiedział: „To obszar pogrążony w ciemności, a takie wydarzenia pomagają rzucić trochę światła”.

„Jestem zachwycony, widząc, jak zmienia się życie, gdy słyszę słowo Boże”. Jacquelyn Smith z Ermitażu, PA.

Pastor David Natale z Warren Church w Bazetta powiedział, że ma nadzieję, że ci, którzy nie mają kościoła, usłyszą przesłanie Grahama o prawdziwej prawdzie i będą chcieli być jego częścią.

„W tej chwili w naszym świecie jest tyle zamieszania, wzlotów i upadków. Musimy słyszeć takie wiadomości”. Powiedział Natale.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *