Connect with us

Zabawa

KRÓTKIE: PTO, TOUR OF THE UK, DAZN

Published

on

Organizacja Professional Triathletes Organisation (PTO) ogłosiła partnerstwo z marką Pressio, produkującą zrównoważoną odzież sportową.

W ramach umowy Pressio dostarczy zupełnie nową gamę zrównoważonych towarów dla PTO.

„Podnosimy poprzeczkę – będzie to najbardziej zrównoważona seria wydarzeń, jaką kiedykolwiek stworzono” powiedział założyciel Pressio, Jamie Hunt, były zawodowy triathlonista i współzałożyciel marki odzieży sportowej 2XU.

„Praca z WOM to zaszczyt. Rywalizuję w triathlonie od 35 lat, a podejście WOM i niezachwiane zaangażowanie w triathlon nie ma sobie równych. Ich koncentracja na wprowadzaniu zrównoważonego rozwoju do swoich wydarzeń jest doskonałym przykładem ich zaangażowania w stawianie sportowców na pierwszym miejscu. Biorąc udział w tysiącach wydarzeń na całym świecie, rozczarowujące jest to, że nawet renomowane marki eventowe oferują sprzęt gorszy, wyprodukowany niezgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – nasze partnerstwo z PTO rzuci światło na najlepsze praktyki w branży”.


Tour of Britain, profesjonalny brytyjski wyścig rowerowy, wyznaczył brytyjskiego sprzedawcę rowerów Evans Cycles na swojego oficjalnego dealera na Tour 2022.

Partnerstwo omnichannel obejmuje branding Evans Cycles widoczny w kluczowych momentach wyścigu i na zegarze finiszera, a także podkreśla sponsoring wideo, reklamę cyfrową i prawa do zasobów społecznościowych. Nie zabraknie również aktywacji w sklepach z przejęciem okien przez Evans Cycles i marketingiem w punktach sprzedaży.

Miles Rose, dyrektor handlowy Tour of Britain powiedział: „Evans Cycles to brytyjska instytucja rowerowa, która w ciągu ostatnich 100 lat odegrała kluczową rolę w pozyskiwaniu większej liczby osób na rowerach. Jesteśmy dumni, że w końcu ogłaszamy ich jako oficjalnych dealerów Tour of Britain 2022 i czekamy na wspaniałe wydarzenie w przyszłym miesiącu.


Grupa DAZN, globalna platforma rozrywki sportowej, ogłosiła, że ​​zapewniła sobie prawa do transmisji HEXAGONE MMA na całym świecie w Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Polsce, Australii, Nowej Zelandii i wielu innych krajach na całym świecie.

READ  Czy chcesz złożyć kwadrat? Jaki jest oryginalny język filmu Netflix?

Umowa, która obowiązuje do marca 2023 r., przewiduje, że DAZN opiera się na swoim bogatym portfolio boksu i sztuk walki, po umowach z Matchroom Boxing, Golden Boy Promotions, GGG Promotions i Naciones MMA.

Pierwsza impreza odbędzie się w Dubaju 28 sierpnia i obejmie walki takie jak Loiseau vs. Mytilinaki o tytuł wagi koguciej i Ftouhi vs. Sousa o tytuł wagi słomkowej.


Zespół brytyjskiej Ligi Koszykówki (BBL) Leicester Riders ogłosił umowę z Vertu Motors na sezon 2022/23.

Kontrakt, który obowiązuje przez cały sezon, obejmuje dostawę kilku samochodów z floty Toyoty, branding na spodenkach zespołu i w całym Morningside Arena oraz zapewnienie możliwości promocji w dniu meczu.

Robert Forrester, dyrektor generalny Vertu Motors, powiedział: „Po naszym udanym partnerstwie z Newcastle Eagles, z przyjemnością ogłaszamy kolejną umowę w BBL z Leicester Riders”.


Quadrant, organizacja zajmująca się grami, stylem życia i e-sportem założona przez brytyjskiego kierowcę Forumla 1 Lando Norrisa, odnowiła współpracę z dostawcą technologii audiowizualnych Elgato.

Zgodnie z warunkami umowy, Elgato będzie pełnić rolę oficjalnego partnera organizacji w zakresie sprzętu do transmisji strumieniowej.

Jamie MacLaurin, dyrektor sportowy Quadrantu, powiedział: „Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu naszego partnerstwa z Elgato. Ta współpraca poprawiła jakość naszych treści i transmisji na żywo zarówno na kanale Quadrant, jak i na kanałach indywidualnych naszych twórców dzięki stałemu wsparciu i zapewnieniu ich najnowocześniejszego sprzętu.

„Elgato było wspaniałym partnerem i przyjemnością było z nim pracować i nie możemy się doczekać, aby budować na fundamentach, które już wspólnie zbudowaliśmy”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.