Connect with us

Zabawa

Królowa Elżbieta II była już w nastroju księżnej Diany. Dała jej cichy przydomek

Published

on

Czwarty sezon seria „Korona” wzbudza wiele emocji wśród fanów monarchii. Widocznie Nawet sama królowa na to patrzy! Widzowie z zainteresowaniem śledzą niefortunną historię księżnej Diany i księcia Karola i próbują uchwycić sceny, które miały miejsce wiele lat temu. Przykładem jest Słynny taniec Diany do piosenki „Uptown Girl” Jeśli wywiad, w którym Karol nie chciał potwierdzać swoich uczuć do młodego narzeczonego. Bardzo interesujący jest także związek Elżbiety II z matką Harry’ego i Williama. Okazuje się, że była naprawdę fajna.

Meghan Markle poroniła. „Kiedy przytuliłem swojego pierworodnego, czułem, że tracę drugiego”.

Obejrzyj wideo
„Korona” to jedna z najdroższych produkcji na świecie

Królowa Elżbieta II wymyśliła przezwisko dla księżnej Diany

W Koronie królowa była przedstawiana jako osoba zimna i powściągliwa. Zwłaszcza jeśli chodzi o osoby spoza ich bliskiego kręgu rodzinnego. I to właśnie stało się z księżną Dianą.

Biograf Ingrid Seward w amerykańskim miesięczniku Reader’s Digest ujawnia, że ​​Elżbieta II wierzyła, że ​​Diana idealnie pasowałaby do rodziny królewskiej. Jednak szybko zmieniła to nastawienie. Kiedy księżna wprowadziła się do pałacu po oficjalnym zaręczynach z Karolem, w życiu młodej kobiety pojawiła się samotność i nuda. Początkowo królowa zignorowała wszelkie oznaki nieszczęścia Diany.

Prawie wszyscy, od królowej po personel opiekujący się Dianą, przypisywali swoje zachowanie paskudnemu przypadkowi „nerwów”, pisze Ingrid.

przystańSmutna marina myśli na pokładzie prywatnego odrzutowca. Odwołaj się do internautów: doceń swoje życie bardziej!

Po królewskim ślubie Elżbieta próbowała zaopiekować się swoją synową. Diana powinna nawet powiedzieć:

Mam najlepszą teściową na świecie.

Najgorszy moment w ich związku obfitował w pierwsze problemy w małżeństwie Karola i Diany. Księżna często przychodziła do swojej teściowej po radę i zaczęła się bać tych spotkań. Potem wymyśliła swój przydomek… „nerwowy koń wyścigowy”.

READ  Dua Lipa odpowiada na protesty wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji w Polsce

Myślisz, że Diana wiedziała o tej paskudnej sztuczce?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *