Connect with us

Sport

Krany wyschły: w tym roku w Celebrate Poland nie będzie namiotu piwnego Wiadomości, sport, praca

Published

on

Krany wyschły: w tym roku w Celebrate Poland nie będzie namiotu piwnego  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / JT Whitehouse Luke Schuster rozmawiał z polską radą wsi po tym, jak nie podpisał pozwolenia na spożycie alkoholu typu „F” na spożycie piwa w Celebrate Poland.

POLSKA – Gorąca dyskusja, która rozpoczęła się na posiedzeniu rady miasta na początku tego miesiąca, dotycząca ustawienia namiotu piwnego na tegorocznej imprezie Celebrate Poland, zakończyła się we wtorek po wysłuchaniu wielu stron.

Dyrektor Celebrate Poland Cindy Best mówiła na spotkaniu 2 kwietnia na temat tymczasowego pozwolenia „F” na namiot piwny. Na tym spotkaniu radnym powiedziała, że ​​nie chce napojów alkoholowych w Celebrate Poland.

Przewodniczący Rady Michael Thompson powiedział, że kwestia ta zostanie umieszczona w porządku wtorku i poprosił szefa policji Dona Lamberta, aby do czasu tego spotkania nie podejmował żadnych działań w sprawie koncesji na sprzedaż alkoholu.

W porządku obrad wtorkowego posiedzenia znalazła się uchwała dotycząca tymczasowych zezwoleń na spożywanie alkoholu podczas imprez gminnych. Ze względu na charakter uchwały i liczbę osób obecnych na posiedzeniu Thompson zażądał unieważnienia uchwały i podjęcia jej na początku posiedzenia.

Jako pierwszy na spotkaniu zabrał głos Luke Schuster, który pomógł ubiegać się o tymczasowe zezwolenie w ramach non-profit Task Force 20, która zbiera fundusze dla weteranów. Twierdził, że członkowie rady odbyli tajne spotkanie, aby poinformować szefa policji, aby nie podpisywał pozwolenia.

„To, co próbowałeś zrobić podczas tajnego spotkania, było niewłaściwe” – powiedział. „Długo i intensywnie się nad tym zastanawialiśmy. i postanowiliśmy nie ubiegać się o zezwolenie, ale mamy prawo pić alkohol w American Legion Post.”

Schuster powiedział, że mógł zwrócić się do państwa o pozwolenie bez zgody szefa policji. Jednak prawnik wiejski Jay Macejko powiedział, że wniosek o pozwolenie musi być podpisany przez właściciela nieruchomości i szefa lokalnych organów ścigania (komendanta miejskiego, komendanta miejskiego lub szeryfa okręgowego).

READ  Trener polskich rywali zrezygnuje. „Musimy wygrać mecz w Polsce” Pika Nona

„Był przypadek w hrabstwie Wood, gdzie szeryf nie podpisał wniosku, a państwo odmówiło wydania zezwolenia” – powiedział Macejko.

Schuster zakończył słowami: „Będziemy planować pełne wydarzenie, aby zebrać fundusze na wsparcie weteranów cierpiących na zespół stresu pourazowego. „Modlę się, żebyśmy nie zaprzestali tego wydarzenia”.

Best powiedział: „Celebrate Poland nie zmieniło naszych uczuć. Od dwóch dekad prowadzimy imprezę bez alkoholu. Nie chcemy odpowiedzialności.”

Jeff Vrable z American Legion Post 15 powiedział, że chce wyjaśnić sprawę.

„Najpierw chcę powiedzieć, że żaden z członków rady wiejskiej nie jest doświadczonym hejterem” – powiedział.

Kontynuował, że Poczta Legionowa Amerykańska nie wystąpiła o zezwolenie na podawanie alkoholu podczas Celebrate Poland.

„Nie możemy uzyskać pozwolenia, ponieważ jesteśmy zbyt blisko szkoły” – powiedział. „Ponadto mamy numer 501C19 i nie możemy ubiegać się o pozwolenia na sprzedaż alkoholu”.

Powiedział, że Legion Amerykański zawsze wspierał tę społeczność i powiedział Bestowi, że poczta przekaże 200 dolarów na wydarzenie Celebrate Poland.

Nancy Muscat, przewodnicząca Ligi Polskich Juniorek Kobiet, powiedziała radzie, że jej organizacja planuje zbiórki pieniędzy i rozważa możliwość podawania alkoholu. Powiedziała, że ​​uchwała zawarta w porządku obrad jest uchwałą o charakterze ogólnym i ma wpływ na wszystkie wydarzenia w wiosce. Zaapelowała o ponowne zbadanie.

Thompson powiedział: „Żyję w środku tych wszystkich wydarzeń. Pamiętam, że wieczór filmowy dostał pozwolenie na namiot piwny. Nie wiedziałem, co myśleć, ale podczas wydarzenia nic się nie wydarzyło. Należy jednak uszanować Celebrate Poland i szanuję decyzję o wycofaniu wniosku.”

Radny Samual Moffie powiedział, że chciałby przeredagować uchwałę, mówiąc, że tylko Celebrate Poland nie pozwoli na spożywanie alkoholu. Wszyscy zgodzili się na usunięcie tego z porządku obrad. Maciejko powiedział, że nową uchwałę przygotuje na najbliższą sesję rady, która będzie dotyczyła jedynie hasła „Świętuj Polskę”.

READ  „Rewolucja” kabaddi Pamulaka w Polsce

Masz ciekawą historię? Wyślij e-mail do JT Whitehouse na adres [email protected].

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *