Connect with us

Gospodarka

Koronawirus. Ukraina wprowadza tymczasowy zakaz wjazdu dla cudzoziemców

Published

on

Ukraina zdecydowała się wprowadzić tymczasowy zakaz wjazdu dla cudzoziemców. Zakaz obowiązuje od 29 sierpnia do 28 września.

Koronawirus na świecie: Rząd Ukrainy wprowadza tymczasowy zakaz wjazdu dla cudzoziemców. Zakaz obowiązuje od 29 sierpnia do 28 września.

Szef MSW Arsen Avakov stwierdził, że ograniczenie nie dotyczy osób posiadających zezwolenie na pobyt, będących członkami misji międzynarodowych i humanitarnych, osób wjeżdżających do kraju tranzytem, ​​kierowców ciężarówek, trenerów z państw NATO. oraz działacze kultury zaproszeni przez instytucje kultury i „szereg innych kategorii osób”.

Ukraina nakłada tymczasowy zakaz wjazdu dla obcokrajowców z powodu COVID-19

Na Ukrainie potwierdzono 1670 nowych zakażeń koronawirusem, 36 pacjentów z Covid-19 zmarło, a 584 wyzdrowiały – poinformowało w środę Centrum Monitorowania Rozwoju Epidemii Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy. W kraju jest ponad 54 tysiące. aktywne przypadki SARS-CoV-2.

Zobacz też

Minister zdrowia Maksym Stiepanow powiedział, że we wtorek stracono około 33 000 osób. Testy na obecność koronawirusa w organizmie i większości zakażeń stwierdzono w rejonie Odessy – 186.

Zobacz też

Łukasz Szumowski

W sumie na Ukrainie potwierdzono, że 110 085 osób jest zarażonych koronawirusem, 2354 pacjentów z Covid-19 zmarło od wybuchu pandemii, a 53454 wyzdrowiało.

RadioZET.pl/PAP

READ  Powerhouse podpisuje wyłączną umowę na zrównoważony wodór w Grecji, Polsce i na Węgrzech
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.