Ceny nadchodzącego klucza Google Android TV mogły wyciekać ze sprzedawców, takich jak Home Depot, Target i Walmart. Opierając się na cenach, które wyciekły, nowe urządzenie może kosztować od 50 do 60 dolarów po wylądowaniu i będzie dostępne w trzech kolorach: Rock Candy, Como Blue i Summer Melon.

Obrazy z wewnętrznych systemów Home Depot za pośrednictwem 9to5Google.

W tej chwili na wolności mamy dwie różne liczby. Obecnie wartości 50 $ są w System inwentaryzacji Home Depota inni sprzedawcy, tacy jak Walmart i Target, promują cenę 60 USD. Jeden z nich musi być symbolem zastępczym (lub niektórzy sprzedawcy detaliczni otrzymują świetne oferty w dniu premiery), ale nie wiemy, która. Uwaga: nazwa „Abbey” na powyższej liście odnosi się do dostarczonego pilota, więc jest wliczona w cenę zakupu.

W każdym razie Google byłby głupi, gdyby pobierał więcej niż konkurenci, tacy jak Roku czy Amazon Odtwarzacz strumieniowy lub Amazon Fire TV. Cena od 50 do 60 USD to mniej więcej tyle samo co reszta rynku i mniej niż Chromecast Ultra – może się to wydawać konkurencyjne dla tych, którzy zainwestowali w ekosystem Google.

Nie wiemy dokładnie, jakie mogą być odcienie tych trzech przecieków; Podczas gdy „Como Blue” jest wystarczająco wyraźny, Summer Melon i Rock Candy mogą być podobne do kolorów oferowanych w głośnikach Nest lub coś innego. Istnieje również „śnieg”, który występuje w co najmniej jednym innym systemie – prawdopodobnie w kolorze białym.

Data premiery nie jest jeszcze znana Detale Jeżeli chodzi o the Dongle byłem nieszczelny, i po prostu tak się stało Przejedź obok FCC. Spodziewam się, że usłyszymy więcej, gdy Google zamknie Pixel 5 i 4a 5G – prawdopodobnie na oczekiwanym corocznym wydarzeniu Made by Google, które zwykle odbywa się w październiku.