Connect with us

Nauka

Kinguin sponsorem głównym polskiej drużyny CS: GO Anonymo

Published

on

Rynek gier Kinguin wrócił do Counter Strike globalna ofensywa (CS: GO) sportowej poprzez sponsorowanie nowej polskiej organizacji Anonimowy.

Dzięki partnerstwu marka Kinguin pojawi się na koszulkach Anonymo. Ponadto oba podmioty będą współpracować przy różnych aktywacjach, takich jak polski turniej CS: GO i wydarzenia w społeczności Kinguin.

Zdjęcie: Kinguin

POWIĄZANE: Ultimate Gamer podpisuje wieloletnie partnerstwo z Kinguin

W wyniku umowy Anonymo będzie miał również dostęp do Kinguin Esports Performance Center (EPC) w Warszawie.

Anonymo otrzyma własną ekskluzywną i markową salę szkoleniową w EPC. W obiektach znajdują się sale szkoleniowe i analitycy, psycholodzy i fizjoterapeuci, profesjonalni kucharze oraz siłownia. Według informacji z EPC korzystały takie nazwy jak OG, FaZe Clan, Team Vitality, MiBR, Evil Geniuses, 100 Thieves, Furia i inni.

Prezes Anonymo Mateusz Kowalczyk skomentował: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Kinguin jest naszym głównym sponsorem i nie możemy się doczekać współpracy z tą organizacją przy kilku projektach w przyszłości.

„Naszą ambicją jest stać się organizacją sportową głównego nurtu, rywalizującą na arenie międzynarodowej, a sponsoring Kinguina pomoże nam to osiągnąć. Dostęp do światowej klasy obiektów treningowych w Kinguin Esports Performance Center w Warszawie również pomoże nam w postępach na kluczowym obecnie etapie rozwoju zespołu. “

ZWIĄZANE Z: ESI Digital Summer Partnership Spotlight: Kinguin LOUNGE

Anonymo zostało uruchomione na początku 2021 roku i od razu brało udział w lokalnych turniejach polskich i europejskich, w tym ESL Polish Championships i Dreamhack Europe Open. Drużyna w tym roku będzie rywalizować na międzynarodowej scenie CS: GO.

Prezes i założyciel Kinguin, Viktor Romaniuk WanliDodał: „Bardzo się cieszymy, że możemy poinformować o naszym wsparciu dla Anonymo, czołowej polskiej organizacji sportu wyczynowego. Kinguin ma bogatą historię sponsorowania różnych drużyn i wydarzeń e-sportowych – szczególnie na scenie CS: GO – i cieszymy się, że ponownie wkraczamy w przestrzeń CS: GO i rozpoczynamy zupełnie nowy rozdział dzięki tej współpracy. Oznacza to, że Kinguin sponsoruje teraz dwie największe elektroniczne drużyny sportowe w Polsce, które rywalizują w dwóch największych sportach sportowych na świecie – CS: GO i League of Legends. “

Partnerstwo oznacza powrót firmy do Counter-Strike od czasu rozwiązania Team Kinguin i zmiany nazwy na devils.one w 2019 roku. Kinguin nadal sponsoruje devils.one, który rywalizuje w Rainbow Six: Seige, League of Legends i DV1 TRITON Racing.

Kinguin był pierwszym cyfrowym rynkiem, który oferował skórki CS: GO. Był sponsorem kilku międzynarodowych turniejów CS: GO, w tym Dreamhack Masters Malmö, IEM Katowice i ESL CS: GO Pro League, a także organizacji sportowych, takich jak Fnatic, G2 Esports i Copenhagen Wolves.

Esports Insider mówi: Anonymo to szansa na powrót Kinguina i jego gwiazdy Snaxa, który był jednym z 20 najlepszych graczy CS: GO w latach 2014-2017. Zapewnienie nowemu zespołowi dostępu do zaawansowanego obiektu, takiego jak EPC, może pomóc położyć podwaliny pod to, co ma nadzieję Anonymo, będzie długą i owocną karierą w sportach elektronicznych.

Przeczytaj The Esports Journal

READ  Globalna liczba koronawirusów sięga 88,8 miliona, płatne 1,91 miliona: Johns Hopkins

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *