Connect with us

Zabawa

Kiedy Queen wyda na Netflix? data premiery, obsada

Published

on

Netflix miał kilka ciekawych składów w czerwcu i dodał do listy kolejny, serial królowa (Królowa). To polski dramat, który opowiada historię duetu ojciec-córka po latach rozłąki. Jest to oryginalny serial dramatyczny Netflix, napisany przez nieżyjącego już Árniego Ólafura Ásgeirssona i Kacpra Wysockiego. Wyreżyserowany przez Łukasza Kosmickiego, popularnego reżysera znanego ze swoich filmów Najzimniejsza gra oraz Ciemny dom.

Serial ma również queerowy motyw i będzie zawierał drag queens. Ostatnio w serwisie Netflix pojawiły się genialne treści z dziwnymi motywami, takimi jak Połowa tego lub korek serca żeby wymienić tylko kilka i patrząc na tę serię z Polski, nadzieje są również duże. Serial został oznaczony jako szczery i emocjonalny, więc możemy spodziewać się, że nasze emocje przejdą na kolejkę górską, gdy ją oglądamy.

Obsada serialu Queen

W obsadzie występuje Andrzej Seweryn w roli głównej, który gra jednocześnie dwie postacie z Sylwestra i Loretty, Marię Peszek, Julię Chętnicką, Kova Réa, Antoniego Porowskiego, Pawła Koślika, Henryka Niebudka, Piotra Witkowskiego, Keionę, Himerę Drag Queen, Véronique Bisciglia i Grają Bartłomiej Bobrowski, Lola Eyeonyou Potocki i Mariusz Ząbkowski.

Przeczytaj także: Doctor Strange w Multiverse of Madness Glitches: Wszyscy tańczą

Fabuła/Podsumowanie serialu Queen

Netflix streszczenie serialu Królowa (Królowa) brzmi następująco: Po dziesięcioleciach nieobecności znany paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnego miasta w Polsce, aby naprawić stosunki z córką. W zwiastunie widzimy, że Sylwester jest krawcem w Paryżu, który otrzymuje list od swojej wnuczki, że jej matka potrzebuje przeszczepu nerki i tylko on może pomóc.

To sprawia, że ​​wraca do Polski, aby pomóc córce, ale nie bawi ją widok ojca, który rzekomo opuścił ją przed laty. To rodzinny dramat o związku ojca z córką i o tym, jak poprawiają swój zerwany związek. Poza tym chodzi o wyrażanie i akceptowanie swojego prawdziwego ja przed najbliższymi, jak Sylwester wyznaje swoją osobowość drag.

READ  „Rolnik szuka żony”. Dawid i Józef są samotni i zdesperowani

Data premiery i zwiastun Queen

Premiera serialu zaplanowana jest na 23 czerwca 2022 r. Netflix. Możesz sprawdzić zwiastun poniżej.

Przeczytaj także: Bhool Bhulaiyaa 2 pojawia się na Netflix, widzowie zachwycają się Kartikiem Aaryanem, Taboo

Śledź nas na Instagram & Facebook aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i recenzjami.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.