Connect with us

Sport

Kiedy dzieci wracają, bezpieczeństwo jest najważniejsze | Wiadomości, sport, praca

Published

on

W miarę zbliżania się nowego roku szkolnego, smutne jest to, że wielu z nas, którzy mają dzieci lub wnuki w lokalnych budynkach szkolnych, odczuwa strach, niepokój i troskę o ich bezpieczeństwo.

Dlatego cieszymy się, że stan Ohio podejmuje kroki w celu uczynienia naszych lokalnych budynków szkolnych bezpieczniejszymi dla wszystkich, którzy do nich wejdą.

Kontrowersyjna ustawa 99, która niedawno uchwaliła, może teraz pozwolić nauczycielom i administratorom na wnoszenie broni palnej do budynków szkolnych.

Rozumiemy, że jest to kwestia, której wielu mieszkańców Ohio nigdy nie rozwiąże. Ale bez względu na to, czy się zgadzamy, czy nie, wszyscy wiemy, że uzbrojenie nauczycieli, którzy chcą być szkoleni i noszą broń w naszych budynkach szkolnych, to tylko część wysiłków mających na celu ochronę naszych uczniów i nauczycieli.

Gubernator Mike DeWine, który niedawno podpisał ustawę, podkreślił we wtorek, że to tylko część problemu. Podczas swojej prezentacji w Columbus, kiedy nakreślił program szkolenia w zakresie broni palnej, DeWine przedstawił również więcej funduszy dla szkół w Ohio, w tym wielu na miejscu, w celu poprawy praktyk bezpieczeństwa.

W rzeczywistości prawie 47 milionów dolarów dotacji zostanie przekazanych ponad 1100 szkołom w stanie na pomoc w zakresie bezpieczeństwa.

Środki te można wykorzystać na pokrycie wydatków związanych z ulepszeniami bezpieczeństwa fizycznego, takimi jak kamery, systemy nagłośnieniowe, automatyczne zamki do drzwi, systemy identyfikatorów gości i oświetlenie zewnętrzne.

Dobrze.

W hrabstwie Mahoning, szkoły miejskie Youngstown otrzymały największy przydział bezpieczeństwa – 550 000 dolarów. Niektórzy z innych, którzy otrzymali fundusze, to Boardman Local School District, 279 310 $; Okręg szkolny Jackson-Milton, 93 930 USD; Lokalny okręg szkolny Lowellville, 100 000 USD; oraz Poland Local School District, 200 000 USD. To tylko kilka.

READ  Społeczność Adidas Runners rozszerza się w całej GCC

Konsekwentnie podkreślamy, że bezpieczeństwo w naszych budynkach szkolnych musi być najważniejsze.

Lokalne szkoły muszą w pełni wykorzystać znaczne fundusze, które są udostępniane, aby zapewnić, że nasze budynki są odpowiednio ufortyfikowane. Ponadto każdy musi zdawać sobie sprawę z ryzyka związanego z niepełnym wykorzystaniem sprzętu lub fortyfikacji zapewnianych przez te środki.

Jeśli zakupiono wykrywacze metalu lub skanery broni, należy ich używać przez cały czas do skanowania wszystkich wchodzących. Jeśli drzwi są lepiej wyposażone w środki bezpieczeństwa, muszą być zamknięte i zablokowane w razie potrzeby. Wszystkie wyjścia również powinny być zawsze alarmowane. W ten sposób natychmiast wiadomo, kiedy drzwi zostaną otwarte.

Kamery nadzoru, zwłaszcza przy wszystkich wejściach zewnętrznych, mają kluczowe znaczenie.

Kluczowym elementem jest również obsada funkcjonariuszy policji lub sił bezpieczeństwa w budynkach.

Tak, to smutne, że musimy podejmować takie działania, aby nasze budynki szkolne były bezpieczne. Ale to jest nasza dzisiejsza rzeczywistość. Szczerze mówiąc, jeśli jesteśmy w stanie przeskanować tysiące koncertowiczów przy bramach hali lub dziesiątki tysięcy fanów ustawiających się w kolejce, aby wziąć udział w meczach Major League Baseball, to z pewnością możemy przeskanować setki dzieci każdego dnia, aby chronić wszystkich w środku.

Powiedzieliśmy to już wcześniej: nie możemy wyznaczać granic, jeśli chodzi o ochronę naszych dzieci.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.