Connect with us

Sport

Kibic Napoli poprosił Milika o transfer. Tylko się uśmiechnął. Pika Nona

Published

on

Kibic Napoli poprosił Milika o transfer.  Tylko się uśmiechnął.  Pika Nona

Arkadiusz Milik nie został powołany na mecze towarzyskie w przedsezonie. SSC Napoli miało w zeszły weekend zagrać ze Sportingiem Lizbona. Mecz nie odbył się, ponieważ u jednego z zawodników portugalskiego klubu zdiagnozowano koronawirusa. 26-letni wówczas napastnik przebywał na włoskiej wyspie Capri. Po powrocie do Neapolu grupa kibiców czekała na Polaka. Według portalu kibiców „TuttoNapoli.net” jeden z kibiców poprosił napastnika, aby nie wybierał klubu Liga.

Obejrzyj wideo
Piątek czy Milik? Na kogo Brzęczek powinien postawić? [Sekcja Piłkarska #61]

Arek, nie jedź do Juventusu

– wentylator mówił po co Arkadiusz Milik Odpowiedział tylko uśmiechem i powstrzymał się od komentowania. Kibice Napoli nie lubią „starszej pani”, którą postrzegają jako swojego wielkiego rywala – tym bardziej, że Juventus kupił kilka lat temu Gonzalo Higuaina z Neapolu za ponad 90 mln euro, co kibice uznali za zdradę.

Arkadiusz Milik nie chciał w Neapolu. Czy Romy zda?

Przyszłość Arkadiusza Milika nie została jeszcze ustalona. Wiadomo jednak, że Gennaro Gattuso nie zamierza wykorzystywać szans 26-letniego Polaka. Władze SSC Napoli Czekam na ostateczną decyzję napastnika i ofertę finansową dla gracza.

Najbliżej jest Arkadiusz Milik AS Romaz którym 26-latek powinien uzgodnić warunki indywidualnej umowy. Według włoskich mediów przedstawiciele obu klubów w przyszłym tygodniu powinni uzgodnić szczegóły transferów. Polak ma podpisać pięcioletni kontrakt z klubem ze stolicy Włoch i zarobić od 4,5 do 5 mln euro.

Według najnowszych informacji z „Corriere della Sera”, władze AS Roma zaoferowały SSC Napoli 25 milionów euro – tyle, o ile Aurelio De Laurentiis poprosił. Stała kwota ma być spłacana w mniejszych ratach, szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *