Connect with us

Zabawa

Kevin Hart, brzydka strona obsesyjnego fandomu

Published

on

Gene i Kid pozują do selfie, podczas gdy Carlton patrzy z dezaprobatą w tle.

Theo Rossi jako Gene, Wesley Snipes jako Carlton i Kevin Hart jako dzieciak w Netflix True Story.
obraz: Netflix

W nowej limitowanej serii od Netflix Prawdziwa historia-stworzone przez Narcos: Meksyk Producent wykonawczy Eric Newman — Kevin Hart gra Kida, ledwie sfabrykowaną wersję samego siebie, która jest na czele swojej sztuki komediowej i jest w trakcie promowania nowego filmu o superbohaterach pt. gotowy do zebrania fajnego miliarda dolarów w kasie.

Prawdziwa historiaHart, którego Hart również wyprodukował jako producent wykonawczy, nie stara się umniejszać faktu, że Kid – konkurencyjny, ale życzliwy wykonawca, który próbuje stawić czoła niebezpieczeństwom Hollywood – ma być odpowiednikiem komika, który historię, w której zniszczył swoją reputację oraz publiczny wizerunek poprzez homofobiczne żarty. Ale w przeciwieństwie do Harta, który był w stanie wyzdrowieć z luz od gównianych starych dowcipów o gejach, sytuacja, w której znalazł się Kid, jest znacznie poważniejsza niż wyimaginowane widmo kultury burzenia.

W serialu Kid budzi się po nocy z alkoholem i imprezuje ze swoim bratem Carltonem (Dźwięk Wesley Snipes w pierwszej z kilku postaci superbohaterów w serialu) obok Daphne (Ash Santos). Nie jest do końca pewien, kim ona jest, poza osobą leżącą obok niego w łóżku lub co mogli robić, zanim zemdlali. Bracia są jednak pewni, że Daphne zmarła z powodu przedawkowania narkotyków i chociaż żaden z mężczyzn nie skrzywdził jej fizycznie, wydaje się, że tak jest.

Obraz artykułu zatytułowanego Netflix's True Story Went Hard on the Ugly Side of Obsessive Fandom

Prawdziwa historiaW pierwszych kilku odcinkach The Brothers następuje, gdy oszołomiony dzieciak próbuje zrozumieć, co się stało, a Carlton podejmuje kroki, aby posprzątać największy bałagan, w jaki wpakował się jego młodszy brat. W taki sposób, w jaki Kid – który był trzeźwy w noc incydentu niedawno – zaczyna emocjonalną spiralę, a Carlton zaczyna obmyślać plan pozbycia się zwłok, Prawdziwa historia pokazuje, jaką dynamikę miała ta para w przeszłości, zanim Kid osiągnął wielki sukces i dlaczego ich dzisiejszy związek jest tak trudny. W rodzinnej Filadelfii zostanie nazwany na potrzeby filmu o superbohaterach. reklamować Antywers zapewnia dziecku pewien poziom komfortu, ponieważ jest w domu. Jednak miasto przywołuje również wspomnienia trudów, które pozostawił po sobie, gdy rozpoczęła się jego kariera – tego rodzaju trudów, jakie podjął Carlton, aby poradzić sobie z własnymi, ogólnie krzywymi metodami. Chociaż między nim a jego bratem powstaje napięcie, jakie stwarza zmierzch i pochylenie Carltona, sytuacja, w której znalazł się Kid, a jego intensywny strach ułatwia mu zastosowanie się do rady brata, aby sprowadzić naprawiacz o imieniu Ari (Upiory Billy Zane), który może usunąć ciało Daphne z hotelu bez zauważenia.

Równie niedorzeczny, jak pomysł, że Kevin Hart porównuje swoje (nie) anulowanie do konsekwencji, jakie miałaby celebryta zamieszana w morderstwo. Prawdziwa historia udaje mu się być czymś więcej niż przyjemnym projektem próżności dzięki charakterystyce ludzi wokół Kida i skupieniu się na świecie, w którym istnieje. Chociaż wszystko Prawdziwa historia pokazuje ci informacje Antywers przez klipy jest odtwarzane dla żartów Prawdziwe franczyzy Cape World i wytwórnie, które je produkują, w świecie serialu to poważne zjawisko, które katapultowało Dzieciaka na nowy poziom rozgłosu, który sprawia, że ​​poruszanie się po świecie jest nieskończenie bardziej skomplikowane niż tylko jedna osoba. Ari, na przykład, nie ma problemu z zajmowaniem się szczątkami Daphne, ale kiedy Chłopiec siada, by omówić swoją płatność, komik zdaje sobie sprawę, że wszystkie wiadomości dotyczą jego ostatniej Antywers Payday umożliwił Ariemu pobranie od niego milionów zamiast kilku tysięcy dolarów. Przewidywalne, jak niektóre z Prawdziwa historiaZwroty akcji są takie, że śmierć Ariego jest zaskoczeniem, ponieważ Kid na początku nie wydaje się być w stanie nikogo udusić. Jednak to on, i to bardziej śmierć Ariego niż śmierć Daphne naprawdę to rozumie Prawdziwa historia spacerować.

Gene spędza trochę czasu z Kidem, kiedy wychodzi z hotelu

obraz: Netflix

Więcej dramatu niż ciemna komedia Prawdziwa historia próbuje sprawić, abyś poczuł zawodowy i osobisty stres u Chłopca, jednocześnie starając się nie myśleć, że on i jego brat odegrali teraz rolę w śmierci dwojga ludzi. AntywersSukces to wszystko, czego kiedykolwiek pragnął Kid, ale świat i jego ogromna rzesza fanów obserwujących każdy jego ruch sprawiają, że trudno jest naprawdę cieszyć się tym sukcesem. Chociaż z łatwością mógłby spędzić kilka odcinków od razu zatapiając fanów, scenarzyści wybrali bardziej zniuansowaną i przekonującą trasę z Gene (Klatki Łukasza Theo Rossi), długoletni super fan dzieciaka, który śledzi go od koncertu do koncertu. Gene jest podstawą w Komediach dla dzieci Pokazuje, że wszyscy wokół niego znają go i wiedzą, że jest nieszkodliwy (mimo że wygląda jak rozkwitający stan). Nigdy nie marzył o skrzywdzeniu Kida – jego bohatera i idola, którego komedia pomogła mu przejść przez okres emocjonalnej ciemności – ale ściga go tej nocy, kiedy z Carltonem porzucili ciało Ariego. I udaje mu się złapać ją na gorącym uczynku przed kamerą.

Prawdziwa historia wielokrotnie dotyka idei, że relacje celebrytów z fanami nie są dokładnie tym, co obie strony wyobrażają sobie przez cały sezon. Okazuje się, że Kid ma coś w rodzaju uczucia do niektórych swoich fanów (jak chore dzieci, które chcą obejrzeć jego film), ale niechęć do tego, jak wchodzi w interakcje z innymi dorosłymi, którzy czasami nie mają środków, aby zrozumieć, jak myślą o przekraczaniu osobistych granic. Gene, który oszalał, przychodzi do Kida, aby opowiedzieć mu o nagraniu i chociaż szczerze pragnie dać mu znać, że nie chce o tym mówić, Kid ma wszelkie powody do paniki. Zamiast tego postanawia przybliżyć Gene’a do swojego kręgu towarzyskiego, zakładając, że uda mu się przekonać mężczyznę do usunięcia obciążającego filmu.

To właśnie w tym czasie Gene i Kid spędzają razem Prawdziwa historiajest najbardziej interesujący ze względu na różne przesłania na temat fandomu, z którym się bawi, gdy wbudowuje się w jeden z bardziej wpływowych zwrotów akcji. Tak łatwo, jak Gene widzi siebie jako fana, a Kida jako kogoś, kto kocha swoich fanów, kiedy widzi, jak Kid walczy z innym „fanem”, który jest biały za jego jawny anty-czarny rasizm, o pogodzenie swoich pomieszanych uczuć. Gene’owi trudno jest zobaczyć, jak Kid goni kogoś na widowni, ponieważ dla niego „osoba” zawsze była drugorzędna w stosunku do Kida „wykonawcy” w ich intensywnym paraspołecznym związku.

Gene i Kid prowadzą ożywioną rozmowę przy nagraniach z telefonu komórkowego.

obraz: Netflix

Dzieciak mógłby wyjaśnić Gene’owi, dlaczego jego biali fani, powtarzając mu dosłownie niektóre z jego żartów, są podstępną formą rasizmu, która nie jest sprawdzana tak często, jak powinna, ale nie powinien tego robić – oba, ponieważ to oczywiste , i ponieważ to naprawdę nie jest nasza sprawa. Nawet jeśli to zrobił Prawdziwa historia sugeruje, że Gene mógł nie być w stanie zrozumieć, do czego zmierza Kid, ponieważ jego zdaniem celebryci nie mają traktować fanów w ten sposób. Tak odkrywcze, jak Gene mógł znaleźć zachowanie Kida wobec innych fanów, Prawdziwa historia przedstawia ich prawdziwą przyjaźń jako prawdziwą czerwoną flagę, o której wie tylko publiczność.

Chociaż zarówno Gene, jak i Kid porzucają pomysł, że ich przyjaźń polega tylko na ukrywaniu prawdy o ciele Ariego, Carlton – którego współpracownicy Ariego podejrzewali, że mógł być zamieszany w jego śmierć – tego nie robią. Kiedy wygląda na to, że mogą go ścigać, wpada na inny pomysł, w wyniku którego ktoś umrze. W ostatnich chwilach Gene’a, kiedy bracia Ariego pobili go na śmierć, większość szerszego obrazu staje się dla niego jasna. W swojej dziwnej logice Gene pojmuje ideę, że biorąc na siebie winę za śmierć Ariego, jest dzieckiem, jego dobry przyjaciel, ostateczna bryła i daje mu trochę komfortu, gdy jego życie dobiega końca.

Prawdziwa historia przedstawia tragedię losu Gene’a w sposób, który sprawia, że ​​​​myśli się, że usłyszenie tego, co się dzieje, może słusznie zniszczyć Chłopca, ale zamiast tego jest w stanie poruszyć rzeczy w swoim życiu, aby zranić Gene, gdyby mógł to zobaczyć. Bez względu na pączkującą przyjaźń, którą miał dla niego Chłopiec?Nie zmieniło to również faktu, że Gene skończył jako fan, którego obsesja na punkcie Chłopca uczyniła go ciężarem i naraziła ich na bezpośrednie niebezpieczeństwo. W genach Prawdziwa historianie oznacza, że ​​jest Bycie fanem celebrytów jest nieuchronnie złą rzeczą, ale zagubienie się w wyidealizowanych fantazjach na temat innych – zwłaszcza sławnych – może prowadzić do całkowitego rozczarowania.

Prawdziwa historia jest teraz przesyłany strumieniowo w serwisie Netflix.


Zastanawiasz się, gdzie podział się nasz kanał RSS? Możesz zdobądź nowy tutaj.

READ  „The Voice of Poland”: Ania Serafińska, Przemek Pajdak i Jędrzej Skiba byli zachwyceni [RELACJA]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *