Connect with us

Zabawa

Karol Fijołek nie żyje, uczestnik Hell’s Kitchen. Pamiętają kuchnię piekła

Published

on

Karol Fijołek zmarł. Uczestnicy programu „Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen” miał 31 lat. Walczył z cukrzycą. Informacja o jego śmierci pojawiła się na stronie Fundacji „Młodzi Propagają Sztuka”.

Śmierć Karola Fijołka poruszyła uczestników programu „Hell’s Kicthen. Hell’s Kitchen”. Przypomnijmy, że pojawił się w czwartej edycji programu, który został wyemitowany w Polsacie jesienią 2015 roku. Program wyreżyserował wówczas Wojciech Modest Amaro. Karol Fijołek zajął siódme miejsce. Pamięci uczestników i fanów „Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen” z pewnością odbędzie się odważna wymiana zdań pomiędzy Karolem Fijołkiem a Wojciechem Modestem Amaro. W tle programu powiedział:

Pozostała część tekstu znajduje się pod filmem::

Karol Fijołek nie żyje, wspominają uczestnicy programu “Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen”

W fakt, że Karol Fijołek nie żyje, trudno uwierzyć nawet uczestnikom programu Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen. Piotr Schroederpowiedział w rozmowie z nami szef kuchni gdańskich restauracji:

W rozmowie z nami wspomniał też o Karolu Fijołku Adam Ignasiak, charyzmatyczny uczestnik czwartej edycji programu Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen.

Zwycięzca IV edycji programu, Damian Marchlewicz napisał na Facebooku:

Marcin Wodziński, jeden z najmilszych uczestników czwartej edycji Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen, napisał:

Czytać: Nie żyje słynny projektant, walczył z COVID-19

Posty upamiętniające postawili także uczestnicy szóstej, na czele z Michał Bryś Wydanie „Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen”, w tym Jakub Wolski.

Kontynuuj czytanie:: Jakie były ostatnie chwile w życiu Seana Connery’ego?

READ  Wywiad dotyczący Brexitu

Wpis pojawił się również w profilu Jakub Suchta także z szóstej edycji pokazu.

Czytać: Nie żyje 33-letnia gwiazda disco polo

Poruszono również smutną informację o śmierci Karola Fijołka Sylwia Biały z pierwszej edycji „Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen”.

Karol Fijołek pożegnał się również z produkcją programu „Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen” na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Rodzinie Karola Fijołka składamy kondolencje z czwartej edycji programu “Hell’s Kitchen. Hell’s Kitchen”.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *