Connect with us

Sport

Karabin jest w drodze do pierwszej piątki pojedynków

Published

on

LEXINGTON, Kentucky – Po trzech meczach z rzędu, które przyćmiły znak 4700, numer No. 5 Ole Miss Rifle wyszła w sobotę na ulice na mecz z obrońcą tytułu nr 2 w Kentucky.

Rebelianci pochodzą z imponującego domu, gdzie strzelili 4719 (dwukrotnie) i 4725. Wszystkie trzy punkty znalazły się w pierwszej dziesiątce w historii programu. Ole Miss rozgrzewa się we właściwym czasie i stara się kontynuować tę passę na drodze i dalej budować swoją średnią trzypunktową.

Lea Horvath prowadzi rebeliantów i zajmuje trzecie miejsce w kraju z ogólną średnią 1187,0. Ponadto uczennica dwukrotnie ustanowiła szkolny rekord w swoich ostatnich trzech meczach z niesamowitą liczbą 1190. Junior Pierścień Chrześcijański plasuje się w pierwszej dziesiątce w smallbore i melduje się na 9 miejscu ze średnią 587,25. W wiatrówce Claire O’Neel ma średnią 594,6, dwunastą najwyższą ocenę w NCAA w tym sezonie. O’Neel wróciła również z weekendu, w którym osiągnęła szczyty w karierze małego kalibru (591) i sumę punktów (1184).

licznik Abby Büsseler, Erin Walsh oraz Jillian Zakrzeski również idzie mocny mecz przeciwko NC State. Büsseler pokazała swój najlepszy występ w sezonie z 1176, podczas gdy Zakrzeski pozostała na stałym poziomie ze średnią 1171,8.

# 2 Kentucky miał wielki weekend i strzela 4736 w swoim zwycięstwie nad marynarką wojenną. Wildcats nie będzie w pełni sił w ten weekend, ponieważ złoty medalista z Tokio 2021 Will Shaner i srebrna medalistka Mary Tucker wezmą udział w Pucharze Prezydenta ISSF w Polsce. Mimo to, Kentucky wciąż może pochwalić się imponującym składem Richarda Clarka, Jadena Thompsona i Mitchella Nelsona.

Pierwsza sztafeta typu smallbore ma rozpocząć się o 7 rano CT. Fani mogą śledzić aktualizacje na żywo w mediach społecznościowych w trakcie gry.

Aby uzyskać więcej informacji na temat karabinu Ole Miss, śledź rebeliantów na Facebooku (Karabin OleMiss), Twitter (@OleMissRifle), Instagram (@OleMissRifle) oraz na OleMissSports.com.

READ  Villi napastnik Watkins został wybrany w składzie Anglii do kwalifikacji do Mistrzostw Świata

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *