Connect with us

Świat

Kanadyjski sanitariusz nieświadomie potraktował córkę w śmiertelnym wypadku

Published

on

CALGARY, Alberta (AP) – kanadyjska sanitariuszka, która nieświadomie leczyła własną córkę po śmiertelnym wypadku samochodowym, otarła łzy, gdy przypomniała sobie piękną dziewczynę, która walczyła do końca.

Jayme Erickson został wezwany do wypadku na północ od Calgary 15 listopada i siedział z ciężko ranną dziewczyną, która została wyciągnięta z samochodu i zabrana do szpitala, gdzie zmarła. Z powodu obrażeń była nie do poznania.

Dopiero gdy Erickson wróciła do domu pod koniec dnia, spotkali ją funkcjonariusze Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej, którzy powiedzieli jej, że pacjentką jest jej 17-letnia córka Montana.

Erickson podzieliła się swoim smutkiem z reporterami późnym wtorkiem, opisując swoją córkę jako odnoszącą sukcesy we wszystkim, co postanowiła zrobić, zapaloną pływaczkę, która chciała zostać prawnikiem.

„Była wojowniczką i walczyła aż do śmierci i była piękna. była taka piękna Gdyby kiedykolwiek próbowała czegokolwiek, zawsze by się udało” – powiedział Erickson w sali straży pożarnej Airdrie z rodziną, ratownikami medycznymi, policjantami i strażakami stojącymi za nią w pokazie wsparcia.

Richard Reed, przyjaciel i ratownik medyczny, kilka razy załamał się, opowiadając o udziale Ericksona w scenie, w której samochód stracił kontrolę i został potrącony przez nadjeżdżającą ciężarówkę.

Reed powiedział, że kierowca był w stanie wydostać się z samochodu, ale pasażerka została uwięziona z poważnymi obrażeniami. Erickson był pierwszą osobą na miejscu zdarzenia. Powiedział, że Erickson wiedział, że dziewczyna ma kłopoty i siedział tam, dopóki nie została uwolniona i zabrana karetką do szpitala, nie wiedząc, kto to był.

„W drodze powrotnej wyraziła smutek i frustrację swojemu partnerowi, wiedząc, że rodzina prawdopodobnie straci później córkę, siostrę i wnuka. Niedługo po powrocie do domu rozległo się pukanie do drzwi. To był RCMP” – powiedział Reed.

„Wchodząc do pokoju, była przerażona, gdy odkryła, że ​​dziewczyna, z którą siedziała z tyłu rozbitego pojazdu, pozostała przy życiu, aby rodzina mogła się pożegnać i była nierozpoznawalna ze względu na rozmiary jej obrażeń, była to córka Jayme” on dodał. „Jayme nieświadomie utrzymywała przy życiu własną córkę”.

READ  Christ Church Cathedral wznosi się 10 lat po trzęsieniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.