Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Kanadyjska wiza online rozszerza możliwości wizowe dla obywateli Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii

Published

on

Kanadyjska wiza online rozszerza możliwości wizowe dla obywateli Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii

KOMUNIKAT PRASOWY

Opublikowano 12 lipca 2023 r

Rumunia, Polska, Nowa Zelandia, Norwegia i Portugalia mają teraz więcej opcji wizowych z Canada Visa online, ponieważ procesy pobytu, nauki i pracy zostały usprawnione.

Online Visa Canada ma przyjemność ogłosić rozszerzenie opcji wizowych dla obywateli Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii. Pomoże to w dalszym wzmacnianiu stosunków dwustronnych i promowaniu wymiany kulturalnej między Kanadą a tymi krajami. Ze skutkiem natychmiastowym kwalifikujący się mieszkańcy tych krajów będą mieli łatwiejszy dostęp do możliwości podróżowania, zatrudnienia i edukacji w Kanadzie.

Ten znaczący rozwój odzwierciedla zaangażowanie Kanady we wspieranie globalnych partnerstw i przyjmowanie ludzi z różnych środowisk, aby przyczynili się do jej kwitnącej gospodarki, tętniących życiem społeczności i bogatej oferty kulturalnej. Rozszerzając opcje wizowe, Kanada ma na celu ułatwienie współpracy międzynarodowej, zachęcanie do innowacji i budowanie mostów między narodami.

Obywatele Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii korzystają z usprawnionych procesów składania wniosków wizowych zaprojektowanych z myślą o większej wygodzie i wydajności. Rozszerzenie obejmuje różne kategorie wiz, w tym wizy turystyczne i rekreacyjne, pozwolenia na pracę w celu zatrudnienia oraz pozwolenia na naukę w celu podjęcia studiów. Ponadto uprawnione osoby mogą również badać możliwości stałego pobytu i obywatelstwa kanadyjskiego w oparciu o swoje kwalifikacje i zamiary.

Wiza do Kanady dla obywateli Nowej Zelandii, Wiza do Kanady dla obywateli Norwegii, Wiza do Kanady dla obywateli polskich, Wiza do Kanady dla obywateli PortugaliiI Wiza do Kanady dla obywateli Rumunii muszą ubiegać się o kanadyjską eTA, aby wjechać do Kanady, a kanadyjska wiza online lub eTA dla tych obywateli ma na celu umożliwienie ludziom wjazdu do Kanady.

1. Konsultacja lekarska lub wizyta lekarska

2. Cel turystyczny

3. Podróże służbowe

4. Tranzyt przez lotnisko w Kanadzie

Ta eTA jest ważna tylko dla pasażerów przylatujących samolotem. Wiza online lub eTA jest obowiązkowym wymogiem dla tych obywateli, nawet jeśli podróżują po Kanadzie przez lotnisko. Ale załóżmy, że chcą przybyć do Kanady samochodem lub statkiem; eTA nie jest wymagana, ale są oni zobowiązani do przedstawienia dokumentów podróży i tożsamości.

Decyzja Kanady o rozszerzeniu możliwości wizowych dla obywateli tych krajów jest świadectwem silnych więzi dyplomatycznych i wspólnych wartości, jakie ten kraj dzieli z Nową Zelandią, Norwegią, Polską, Portugalią i Rumunią. Współpraca między tymi narodami bez wątpienia będzie promować zrozumienie kulturowe, tworzyć partnerstwa gospodarcze i promować dzielenie się wiedzą między sektorami.

Rozszerzone możliwości wizowe otworzą drzwi obywatelom Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii, aby mogli doświadczyć niesamowitego naturalnego piękna Kanady, różnorodnych krajobrazów i wielokulturowych miast. Ponadto umożliwi jednostkom wniesienie swojej wiedzy, umiejętności i talentów do kwitnącej kanadyjskiej gospodarki i innowacyjnego przemysłu.

Aby zapewnić płynne przejście i zapewnić wyczerpujące informacje, rząd Kanady zaleca obywatelom Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii odwiedzenie oficjalnej strony internetowej Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC), aby dowiedzieć się o konkretnych wymaganiach wizowych i składaniu procesy informacyjne i kryteria kwalifikowalności.

Kanada nie może się doczekać powitania obywateli Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Portugalii i Rumunii, aby mogli odkryć ogromne możliwości, jakie czekają na nich w tym wspaniałym kraju. Wspierając globalne kontakty i przyjmując międzynarodowe talenty, Kanada nadal wzbogaca swoją wielokulturową tkankę i umacnia swoją pozycję jako miejsca docelowego dla osób poszukujących nowych horyzontów.

kontakt z mediami
Nazwa firmy: Oficjalny internetowy wniosek o wizę imigracyjną do Kanady
Rozmówca: Mary Windham Rainworth
E-mail: Wysłać email
Kraj: Kanada
Strona internetowa: canada-visa-online.org/bn/visa/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *