Connect with us

Zabawa

Justyna Żyła została brunetką. Czy ten kolor pasuje?

Published

on

Justyna Żyła postanowiła pod koniec roku zafundować sobie niewątpliwą metamorfozę. Była żona Piotra Żyły została brunetką. Czy ten kolor pasuje?

Justyna Żyła Odkąd żegnała się z mężem, skoczkiem Piotrem Żyłą, nie pozwala internautom zapomnieć o sobie. Dzięki swoim komentarzom i wyśmiewaniu swojego byłego męża na stałe zaistniała w internecie, zdobywając zarówno wielu wrogów, jak i spore grono fanów, którzy śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Justyna chętnie dzieli się z nimi swoją kulinarną fantazją i życiem osobistym.

Justyna od czasu do czasu zwraca na siebie uwagę internautów, zamieszczając zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, bukiet kwiatów lub informację, w której znów się zakochuje. Teraz chwaliła się swoją radykalną metamorfozą.

Zobacz też: Justyna Żyła w objęciach nowego partnera. Przedstawiało romantyczne zdjęcie z tajemniczym „A”

Justyna żyła, doznała radykalnej zmiany wyglądu

Muszę przyznać, że Justyna zdecydowała się na bardzo silną metamorfozę. Tak się dzieje, gdy zmieniasz kolor z jasnego blondu na ciemny. Czy wasi fani polubią Żyłę jako brunetkę? Oto efekty, które celebrytka pokazała na Insta Story.

Jak widać, Justynie nie brakowało poczucia humoru i dystansu do swojego nowego wizerunku. Świadczy o tym humorystyczne porównanie jej wyglądu z bohaterką słynnej „Rodziny Addamsów”. Jak ci się podoba Metamorfoza Justyny?

RadioZET.pl/AS

READ  Sony Pictures, Ben Stassen i Matthieu Zeller Team w „Chickenhare”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *