Connect with us

Zabawa

Justin Bieber miał podobno pozytywny wynik testu na Covid-19 i odkłada datę trasy koncertowej w USA

Published

on

Justin Bieber podobno ma pozytywny wynik testu na COVID-19 i przesuwa datę trasy koncertowej

Zdjęcie: Kevin Mazur/Getty Images dla Justina Biebera

Justin Bieber podobno ma pozytywny wynik testu na COVID-19 i przesuwa datę trasy koncertowej

Justin Bieber’S Światowa trasa sprawiedliwości odnotował sprawiedliwy udział zmian. Pierwotnie planowano wesprzeć jego wysiłek w 2020 r. zmianya później przełożony i zrestrukturyzowany w celu wsparcia 2021 z powodu pandemii sprawiedliwośćTrasa widzi teraz lekkie wyboje na drodze zaledwie dwa dni po premierze San Diego.

Druga trasa Biebera, zaplanowana na niedzielę wieczorem w Las Vegas, została przesunięta na 28 czerwca po „pozytywnych wynikach Covid w rodzinie Justice Tour”, zgodnie z oświadczeniem udostępnionym na oficjalnej stronie trasy na Instagramie.

„Justin jest oczywiście bardzo rozczarowany, ale zdrowie i bezpieczeństwo jego załogi i fanów jest zawsze jego najwyższym priorytetem” – napisano w oświadczeniu.

Ale już, Raporty TMZ że Bieber sam zakontraktował Covid-19, a przedstawiciel publikacji potwierdza, że ​​gwiazda popu „czuje się dobrze” po swoim pierwszym występie. Jego kolejne zaplanowane występy to 22 lutego w Glendale w Arizonie i 24 lutego w The Forum w Los Angeles, i pozostaje niejasne, czy te daty odbędą się zgodnie z planem, czy też zostaną przełożone w związku z pozytywnym wynikiem testu Biebera.

Jeśli chodzi o samą trasę, premiera wydawała się przebiegać stosunkowo gładko, a większość odtwarzanych utworów pochodziła z jego ostatniego albumu #1. Setlista JB, obejmująca całą karierę, również zawierała kilka czasopisma Perły, utwory typu „Boyfriend” i oczywiście „Baby”.

Pokazy zaplanowano na JB do marca 2023 roku, z finałowym pokazem zaplanowanym na Polskę. Bieber nie mówił jeszcze publicznie o swoim zdrowiu ani o zdrowiu swojej załogi.

READ  Rosyjskie trasy muzyczne zaczynają się od odwołania, ale dystrybucja filmów, telewizji i transmisji strumieniowych będzie na razie kontynuowana
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.